Tags

, , , , , , , , , , ,


Labai džiaugiuosi mūsų nauja tradicija – kiekvieną savaitgalį eiti į kino teatrą. Deja, bet šį savaitgalį likau be filmo. Nors kaip pažiūrėsi. Kaip vienas įžymus žydas sakė: “Viskas realiatyvu”. Čia, tipo, toks Einšteinas taip sakė. Taigi kino teatre kaip ir buvom, bet pasakyti, jog matėm filmą, sunku. Aš jau iš anonso nedegiau noru eiti į šį filmą. Bet žmona užsidegė – einam ir viskas. Man tai iš vis nesuderinama. Žmona ir komedija. Nesuderinama. Niekaip. Net paskutinę dieną siūliau eiti į kitą filmą, į dramą. Bet ne. Einam į šį. Mat ji ruošiasi firmoje Kalėdinį balių daryti ir, matyt, nutarė pasimokyti, ką reikia daryti, kad balius būtų pavykės. Firmos kalėdinis balius / Office Christmas Party (2016):

office-christmas-party

Rež.: Josh Gordon, Will Speck
Vaidina: Jason Bateman, Olivia Munn, T.J. Miller, Jennifer Aniston ir kt.

Kaip matom vaidina visai nemažos žvaigždės. Ir kaip jas suvilioja į tokį filmą?

Pradžia visai nebloga. Na, čia ta kur visai pradžia, kur iki pavadinimo. Muzikėlė prikolna. Nuteikia, kad filmas bus visai linksmas. Na, bet toliau kažkokia nesąmonė.

Žodžiu, jei norit gero ir linksmo savo firmos vakarėlio reikia pagal filmą reikia tik 3 dalykų (ir filmo galit nebežiūrėti):

daug alkoholio, narkotikų ir prostitučių.

Eee. O čia Lietuvoje legalu? Kiek žinau, kad Lietuvoje tik alkoholis legalu. Žodžiu, galit visi nusiraminti – Lietuvoje nebus gerų Kalėdinių vakarėlių. Bet negi USA (net nekyla ranka šioje vietoje rašyti JAV) tai legalu? Gal kokioje valstijoje ir legalu, ką aš žinau, daug ten jų.

Na, ok. Ko dar reikia? Mėtyti brangius daiktus pro langą, išdaužant stiklus, spausdinti pimpalus su 3D spausdintuvu, galų gale sugriauti firmos ofisą, viską išdaužyti, privemti, primyžti ir prišikti visur, o šiaip geriausia padegti.

O filmui yra N18? Nes be visų tų “bliatsvų” ką jau vardinau, dar rodo nuogus pimpalus ir papus tikrai rodė. Patikrinau, N16 tik. Kąąą. Čia N40 reikia kaip minumum. Net N50.

Duosiu 3/10. Nes šiaip du kartus nusijuokiau. Kadangi minimalus mano vertinimo balas 1, tai 1 plius du nusijuokimai gaunasi 3. Beje, žmona juokėsi du kart dažniau. Cha cha cha. Keturis kartus. Tikrai žinau nes visą laiką laikiau ją už rankos, tipo, romantiškai.

Ir ką daugiau galiu pasakyti. Du kart nusijuokiau? Tai net siaubo filmuose daugiau humoro būna. Jokia čia ne komedija. Sakyčiau tragedija.

Net iš techninės pusės. Išrado nemokamą internetą ir taip išgelbėjo firmą. Cha, kaip juokinga.

office-christmas-party-2 office-christmas-party-3 office-christmas-party-4 office-christmas-party-5 office-christmas-party-6

(L-R) T.J. Miller as Clay Vanstone, Courtney B. Vance as Walter and Rob Corddry as Jeremy in OFFICE CHRISTMAS PARTY by Paramount Pictures, DreamWorks Pictures, and Reliance Entertainment

office-christmas-party-8

Čia jei galvojate, kad žmogui linksma, tai nelabai, nes šiaip čia suveikė narkotikai. “O jūs vaikai taip darykit, kaip suaugę daro”.

L-R: Courtney B. Vance as Walter, T.J. Miller as Clay Vanstone in OFFICE CHRISTMAS PARTY by Paramount Pictures, DreamWorks Pictures, and Reliance Entertainment

office-christmas-party-10 office-christmas-party-11 office-christmas-party-12

Dar sužinojau, kad geriausi kompiuteriai yra Dell, geriausi automobiliai Kia (taip, taip Kia), o geriausia taksi firma Uber ir dar kažką, pamiršau. Labai jau neužslėpta reklama.

Ir šiaip atimu dar vieną balą, nes labai jau šlykštus filmas. Fu, fu, fu. Galutinis įvertinimas 2/10. Du kart nusijuokiau šiaip ar taip. Žmonai nepatiko irgi.

Advertisements