Tags

, , , , , , , , , ,


Po gero, bet baisaus filmo “Colonia” norėjau kažko tokio lengvesnio, pailsėti, atsigauti. Greitoji pagalba / First Response (2015):

first_response

Rež.: Philippe Gagnon
Vaidina: Dania Ramirez, Kristopher Turner, Joris Jarsky ir kt.

O, pagal viską apie daktarus. Na, gal tiksliau apie pirmąją medicininę pagalba. Turėtų būti įdomu.

Pradžia visai gerai nufilmuota. Du vyrai bando apiplėšti klubą, tačiau įvyksta susišaudymas. Nušautas klube po priedanga dirbęs policininkas ir sužeistas vienas iš plėšikų. Jam reikalinga skubi medicininė pagalba. Plėšikai užgrobia eilinę greitosios medicinos pagalbos mašiną.

first_response-2 first_response-3 first_response-4 first_response-5 first_response-6

Paprastas filmas iš medicininio virsta įtempto siužeto trileriu. Flash backai su abiejų medikų priešistore dar labiau pagyvina įtampą.

Apskritai su malonumu pažiūrėjau šį filmą. Ir pakankamai lengvas, ir pakankamai įtemptas. Ir pakankamai nuspėjamas, ir su savais siurprizais. Kažkaip įtariu, kad kiti neįvertins šio filmo. Prisikabins prie kokių nelogiškumų, ar ką aš žinau, vaidybos ar muzikos, ar kokio operatoriaus darbo. O man buvo viskas ok. Ir pasimetęs vaikinukas, ir jo partnerė, bei plėšikai, juk taip ir būtų. Man kažkaip viskas labai realistiška. Lyg dokumentinis filmas būtų.

Pabaiga buvo tikrai netikėta. Tas kuris atrodė blogietis, pasirodo, kad ne toks ir blogas, o kuris atrodė gerietis, pasirodė, esantis absoliutus blogis. Sakyčiau, labai pamokoma pabaiga. Nevisada gali spręsti apie žmogų iš jo kalbų, darbai parodo koks esi.

Na, žodžiu, tiek trumpai apie šį filmą. Man patiko. 7/10. Gal kiek ir mažokai, bet negali gi būti visi filmai 10 vertinami. Vis tiek jaučiu, kad greitai pamiršiu šį filmą, nors šiaip pažiūrėjau su dideliu malonumu.

Advertisements