Tags

, , , , , ,


Na, po tokio keisto bosniško filmo reikia kažko prasiblaškimui. Ok. Kas patinka ir man ir žmonai, tai trileriai. Pagrobtoji / Kept Woman (2015):

kept-woman

Rež.: Michel Poulette
Vaidina: Courtney Ford, Shaun Benson, Andrew W. Walker ir kt.

Pradžia kaip ir intriguoja. Vaikinas ir mergina grįžta namo ir randa juos apvogtus. O, situacija lyg ir intriguojanti. Bet staiga jie išsikelia gyventi kitur. Nusiperka namą. Iš kart prisistato įtartinas kaimynas. Na, ir aišku, tas įtartinas – toks ir yra. Pagrobia tą merginą ir įkaliną ją pas save rūsyje.  Dar keletas nukrypimų, jos ieško kažkoks tos merginos draugas su kuriuo ji laisvalaikiu tyria kažkokius nusikaltimus, tas jos vaikinas ieško, detektyvai. Maniakas elgiasi maniakiškai. Dar ten pas jį kita moteriškė irgi įkalinta. Ta nusibosta.

Draugas ateina ieškoti. Na, lyg ir vyksta kažkas, lyg ir trileris.

kept-woman-2 kept-woman-3 kept-woman-4

Va, kažkaip parinkau fotkes, man atrodo, kad jos labai gerai atspindi filmo kokybę. Kažko trūko pilnai intrigai.

Na, ok. Aišku, kad moterys turi įgimtą smalsumą ir todėl taip kvailai pasimauna ant tokių maniakų. Sakykim taip: gal džiaukimės, kad pasaulyje nėra daug maniakų, nes moteris nusivilioti, kur nors į mišką ar dar kur nors be galo lengva. Tereikia kokios nors šiek tiek paslapties, tipo, oi, ateik, ką įdomaus tau pasakysiu, būsi šokiruota. Ir eis iš paskos bele kur. Na, gal viena kita ir neis. Bet dauguma eis. Aišku, kad dauguma vyrų ne maniakai, bet taip nusivilioja moteris kur nors. Ir aišku su kokiu nors tikslu. Ir galvoja, kad moterys eina to pačio tikslo vedamos. O, šiaip tai, gal tikrai to pačio tikslo vedamos? Ką aš žinau, kas ten pas moteris galvoje. Tik po to pyksta pvz. kodėl 3 valandą nakties kur nors pirtyje lindo mylėtis ir aiškina, kad bandė išprievartauti. Aha, 3 valandą nakties su girtų vyrų kompanija nusiprausti mergaitės sugalvojo.

Ai, žodžiu, nukrypau nuo temos. Tiesiog man priminė standartinę situaciją, kad kaip ir šiame filme, laiminga moteriškė, ko jai reikėjo eiti pas tą maniaką? Juk pati atėjo. O jau kai atėjo, tada ir prievartą panaudojo. Na, taip negalima naudoti prievartos. Bet kada moterys išmoks būti atsargesnės? Jos tik vėliau kaltina, kad visai to nesitikėjo ir pan. Na, taip. Juk labai įdomu, o ką ten tas žmogus pasakys? Einam į mišką, ką parodysiu. Na, gerai, į kavinę, o po to namo.

Žodžiu, toks šiaip sau filmas. Bet sakykim ne nulinis, tai duodu 6/10. Pamokomas. Tik tikriausiai pamoko labiau vyrus, nei moteris. O aš tokį piktoką komentarą parašiau, kad gal kokia naivi moteriškaitė paskaitys ir nenueis su kokiu neiaškiu vyru į kavinę, restoraną, mišką, pirtį ar pan. Dukros mano irgi auga. Ir, deja, smalsios yra kaip ir visos moterys.

Advertisements