Tags

, , , , ,


Neplanavau šito filmo žiūrėti. Kiek bandžiau žiūrėti lietuviškas komedijas, tai nei vienos nepavyko baigti žiūrėti. Visų jų esmė – daug keiktis. Ir, atseit, dėl to turi būti juokinga. Tadą Vidmantą jau seniai buvau pastebėjęs, šiaip jo pirmi vieši pasirodymai tikrai juokingi buvo. Po to kažkaip praradau jį iš akiračio ir vėl pamačiau su jo nauju filmu “Gautas iškvietimas”.

gautas-iskvietimas

Juodoji komedija. Ai, pagalvojau eilinė lietuviška keiksmažodžių komedija. Ir net negalvojau žiūrėti. Pirmą kartą susimąsčiau, kad gal ir įmanoma pažiūrėti, kai kino teatre rodė anonsus. Aha, labai gera vieta anonsams, nei išjungsi, nei perjungsi. Teko žiūrėti. Gautas iškvietimas 3. Pala, o kada čia spėjo 3, jei apie 2 nieko negirdėjau. Ir čia paaiškina, jog 3, nes antra dalis buvo uždrausta rodyti. O. Visai neblogas bajeris. Gal ir nieko. Bet dar ne suviliojo iki tiek jog žiūrėčiau.

gautas-iskvietimas-2

Čia kurį vakarą desperatiškai maigiau TV pultelį, nes nieko įdomaus nerodė, o kažko bendro žiūrėtino kartu su žmona irgi neturėjau. Ir kaip tik užtaikiau ant pačios pradžios filmo “Gautas iškvietimas”. Ai, nu pažiūrim. Visgi Tadas Vidmantas. Žiūriu.

gautas-iskvietimas-4

Na, durnas durnas filmas. Bet šiaip visai juokingas. Bet durnas. Bet juokingas. Taip it baigiau žiūrėti. Pirmą visą lietuvišką komediją sugebėjau baigti. Ir nieko. Labai nesispjaudžiau, kad buvo šūdas, myžalai. Gal ir nieko.

gautas-iskvietimas-5

Beje, labai nustebino, kad be visų žymių aktorių vaidino ir Marijonas Mikutavičius, nors vis tiek labiausia nustebino, kad vaidino net Algimantas Čekuolis.

algimantas-cekuolis-komedijos-gautas-iskvietimas-filmavime

Na, vis tiek daug balų neduosiu, bet žinot, duosiu 6/10. Sakyčiau, tikrai visai neblogas įvertinimas. Daugiau nei pusė. T.y. labiau patiko, nei nepatiko. Super.

Jei taip pasimaišys 3 dalis irgi žiūrėsiu. Bet į kino teatrą gal neisiu. Na, ne ant tiek patiko, jog specialiai eičiau žiūrėti.

Advertisements