Tags

, , , , , , , ,


Dar vienas keistas filmas žiūrėtas gal prieš du mėnesius ar dar daugiau. Manhattan Night (2016):

manhattan-night

Rež.: Brian DeCubellis
Vaidina: Yvonne Strahovski, Adrien Brody, Campbell Scott ir kt.

Man taip atrodo, kad jei aš neaprašiau, tai negaliu žiūrėti ir kitų. Ir man atrodo, kad tai paskutinis mano žiūrėtas filmas. Ir po jo daugiau nežiūrėjau jokio. Ar tai jis sugadino viską. Ar tai jau prieš jį sugedo mano nuotaika. Pagal viską tai trileris. Taip, specialiai ieškojau trilerio, nes mėgstu trilerius. Trileris su erotiniai elementais. Tiesą sakant, labiausiai aš tą aktorę tik ir prisimenu. Gražus kūnas. Ir fotkes tokios.

manhattan-night-1 manhattan-night-3 manhattan-night-4 manhattan-night-5 manhattan-night-6 manhattan-night-7 manhattan-night-8 manhattan-night-9 manhattan-night-10 manhattan-night-11 manhattan-night-12 manhattan-night-13 manhattan-night-14 manhattan-night-15 manhattan-night-16 manhattan-night-17 manhattan-night-18 manhattan-night-19 manhattan-night-20 manhattan-night-21 manhattan-night-22 manhattan-night-23 manhattan-night-24 manhattan-night-25 manhattan-night-26

O pats filmas? Intriga yra. Tikrai trileris. Gundanti moteriškė prikalbina tirti genialų žurnalistą (yra išaiškinęs labai paslaptingą nusikaltimą) tirti keistą jos vyro žūtį. Visaip bando jį sugundyti ir aišku pavyksta. Prasideda paslaptys, pavojai, viskas supinta, gale išaiškėja kaip ir priklauso trileriams visiškai netikėta pabaiga. Kaip ir viskas ok. Paslaptys visą filmą, netikėta pabaiga. Bet po filmo kažkoks šleikštulys. Net po juodų siaubo trilerių būna, kad sakau – vau. O po šito sakau: na, taip trileris, supintas, bet kažkaip fu.

Moteriškė graži, bet kažkaip ne erotiškai, o vulgariai seksualiai. Tik aistra, grynas seksas. Su tokiu personažu negali būti meilės.

Ir neviniodamas į vatą, vertinimas. 2/10. Oho koks mažas. Už tą blogumą, kuris liko dušioje po filmo peržiūros. Nors ir trileris, bet fu viskas kažkaip.

Aprašiau. Na, dabar galėsiu žiūrėti kitus filmus?