Tags

, , , , , , , , , ,


Dar vienas filmas iš seniai žiūrėtų ir neaprašytų. Kambarys Romoje / Room in Rome (2010):

room_in_rome_poster

Rež.: Julio Medem
Vaidina: Elena Anaya, Natasha Yarovenko, Enrico Lo Verso ir kt.

Beje, režisierius ar režisierė tas pats kaip ir filmo “Seksas ir Liucija“. Tik dabar pamačiau, kai įdėjau į aprašymą. Įdomiai čia. Tuo pačiu metu pažiūrėjau du to paties režisieriaus filmus net nežinodamas apie tai.

Žiūrėtas prieš kokius gerus metus irgi. Toks laikotarpis matyt buvo. Žiūrėti erotinius filmus. Krizė man. Ką padarysi. Ok. Apie filmą. Irgi praėjo nemažai laiko, o aš jį prisimenu. Gal laikas aprašyti ir pamiršti. Šis apskritai skandalingas. Apie lesbietes. Net painiau. Apie lesbietę ir normalią, bet užsiimančią lesbietiška meile. Dabar populiaru tokie ištvirkimai. Žinojau apie ką filmas. Pats nežinau kodėl pasirinkau jį žiūrėti. Nusimatė ištvirkimas juodas. Ir keista. Baigiau žiūrėti. Žmona tai keikėsi, fu sakė. Šiaip tai teko sustabdyti, kad žmoną pamylėčiau, ai, moterys tai tikrai gražios. Bet po to pratęsiau žiūrėti. Ir keista. Po filmo neliko slogučio, kad fu kokį čia filmą porno žiūrėjau. Kažkaip visai meniškai viskas. Keista.

Ai, žodžiu. Aišku nuotraukas parinkau į temą.

elena-anaya-natasha-yarovenko-nude-on-tv-room-in-rome-49 elena-anaya-natasha-yarovenko-nude-on-tv-room-in-rome-85 elena-anaya-natasha-yarovenko-nude-on-tv-room-in-rome-141 elena-anaya-natasha-yarovenko-nude-on-tv-room-in-rome-149 elena-anaya-natasha-yarovenko-room-in-rome-03_3-500 elena-anaya-natasha-yarovenko-room-in-rome-06_1 elena-anaya-natasha-yarovenko-room-in-rome-12_2 elena-anaya-nude-full-frontal-and-natasha-yarovenko-nude-bush-and-lesbian-sex-room-in-rome-2010-hd1080p-9 natasha-yarovenko-elena-anaya-room-in-rome-02_3 room_in_rome-2 room_in_rome-3 room_in_rome-4 room_in_rome-5 room_in_rome-6 room_in_rome-7 room_in_rome-7 room_in_rome-9 room_in_rome-10 room_in_rome-12 room_in_rome-13 room_in_rome-14 room_in_rome-15 room_in_rome-16

Žodžiu, lesbietiška meilė. Ištvirkimas. Bet režisierius kažkaip visai meniškai tai parodė. Net nežinau. Duodu 6/10. Nesąmonė kažkokia. Net 6 balus duodu ištvirkinimo filmui.

Advertisements