Tags

, , , , , , , , ,


Šį filmą žiūrėjau gal prieš pusmetį ar net prieš gerus metus. Šiaip dažniausiai tokius filmus nebaigiu žiūrėti ir aišku nesidalinu savo bloge įspūdžiais. Bet tada buvo laikotarpis, kai rašiau apie visus žiūrėtus filmus. Taigi ir šitam susiradau imdb nuorodą ir fotkių. T.y. kaip ir pasiruošiau aprašyti. Ir neaprašiau.  Kodėl? Gal dėl to, jog aišku, kad šį filmą žiūrėjau dėl žodžio “seksas” pavadinime. Arba kad fotkes parinkau vien nuogos moters. Kaip koks seksualinis maniakas. Ai. Žodžiu. Nors ir pavadinime yra žodis seksas, bet filmas nesusikoncentruoja vien į jį. Kaip dažniausiai ir būna. Tik suvilioja naivius žiūrovus kaip aš. Filmas rimtesnis. Čia ne koks porno, nors seksualių scenų ir netrūksta. Pradžia intriguojanti. Ir visas filmas lyg trileris, lyg koks detektyvas, lyg mistinis. Kuo toliau, tuo man painiau. Kol galų gale visai susipainiojau ir nebesupratau kas prie ko. Bet žiūrėti baigiau. Vadinasi yra jame kažkokio žavesio, kažkokios minties, gal kažkas tokio. Tai nėra erotinis filmas, nors ir su erotiniai elementais. Gal tie erotiniai elementai ir sumaišė mano protą ir taip ir likau nieko nesupratęs. Bet praėjo daugiau nei metai, o aš jį prisimenu. Vadinasi yra jame kažkas tokio. Kažkas tokio, dėl ko verta paminėti mano durnuose užrašuose.

Seksas ir Liucija / Sex and Lucia / Lucía y el sexo:

lucia_y_el_sexo_poster

Tai dabar prašom sexy nuotraukos iš filmo:

sex-and-lucia-1 sex-and-lucia-2 sex-and-lucia-2 sex-and-lucia-3 sex-and-lucia-4 sex-and-lucia-5 sex-and-lucia-6 sex-and-lucia-7 sex-and-lucia-8 sex-and-lucia-10 sex-and-lucia-11 sex-and-lucia-14 sex-and-lucia-19 sex-and-lucia-20 sex-and-lucia-21 sex-and-lucia-22 sex-and-lucia-23

Vertinsiu mažai. 4/10. Sakykim, kad jo nesupratau, bet šiaip visai mano aukštas įvertinimas, net 4. Kažkas šiame filme yra. Kažkas dėl ko aš jį baigiau žiūrėti. Ir dėl ko tiek laiko nepamirštu apie jį. Nelabai rekomenduoju jį žiūrėti. Nors kažkoks tai menas. Keistas filmas. Tikriausiai tai menas. O aš meno dažniausiai nesuprantu, nors mane dažnai ir traukia jis.

Jei kas vis gi pažiūrės, visai įdomu būtų išgirsti ir kitas nuomones apie tokį keistą filmą. Mistinį, net sakyčiau.

Advertisements