Tags

, , ,


Mano draugai dažnai klausia, kaip gaminu šašlą. Simply, paslapčių nėra. Bitte schön:
1. Perkam mėsą – tik sprandinę, su savo petukais galit ait naxuj, iškart. Kuo sprandinės gabalas šviesesnis ir kuo mažesnis – tuo geriau, jaunesnė degloji buvo nužudyta, kas yra gėris. Senos tarkos pist nenorit? Tai kode galvojat, kad sujiedimui ana tinkama. 
2.Pjaustom didesniais gabalais, ir neklausykit pezalų, kad dydis nesvarbu, tai tik kiauniški suskio pateisinimai.
3. Prieskoniai – tik prieskoniniai trinti, malti augalai. Be jokių supistų mišinių šašlui! Druska – griežtai draudžiama. Ana per kelias valandas pačią geriausią mėsą pavers sauso šūdo gabalu. Aš naudoju baziliką, mairūną, raudonėlį, rozmariną, kmynus, kai turiu – bišk mėtos.
4. 1 kg keules – 1kg svogūnų, 50-100 gr vodkės. Jei pilsit į save, dozę galim dvigubint ar trigubint.
5. Viską sumakaluojat ir va taip gerą pusvalandį mūčinat.
6. Dėmesio, bledj! Mėsos gaminimas – tik vyrų reikalas, įpilkit savo moteriai vyno taurę ir atsipiskit nuo jos su savo sumautu neįgalumu – paduok tą ar aną! Nebūkit snarglajiedos.
7. Kepant svogūnus nuspardyt nuo mėsos, bo apdegs padlos. Laistyt sausu vynu. Galj apibarstyt rupia druska ar kaip pakaitalą naudot citriną.
8. Jiest su daug žalumynu ir lavašu, ir, bledj, savo supistą kėdainių kečupą susimaukit sau į analą, negadinkit mėsos skonio. Čia kaip dulkint mis visatą, uždengus kaldrą ir rūkant.

P.S. Taip gaminant, laukt nereikia. Kol sudegs VAISMEDŽIŲ malkos, mėsgalis bus puikiai išsimarinavęs ir minkštas kaip jelenos papai. 
P.P.S. Jei paklausit, ar galj grilint ant pirktinių anglių, supistuose maišuose, apliejant degiu skysčiu, acakau iškart – galim, kaip ir gyvent be moters, pastoviai smaukant, kol padvėsit, beje tokiu atvėju, galit vietoj sprandinės naudot sosyskas, po eurąpem, nevykėliai, bledj, sumauti.

Copyright: Vytautas Ramaneckas.

Advertisements