Tags

, , , , , , , , , , ,


Vėl ieškojau kokio mokslinės fantastikos filmo. Užkliuvo Raudonoji planeta / Red Planet (2000).

Red_Planet

Rež.: Antony Hoffman
Vaidina: Val Kilmer, Carrie-Anne Moss, Tom Sizemore ir kt.

Pagal atsiliepimus apibūdinimas kaip pirmas filmas pranokęs Matricą. Oho! Pačią Matricą? Sudomino. Nagi pažiūrėsim.

Siužetas. Žmonės kaip visada baigia sunaikinti savo Žemę, t.y. tuoj Žemėje neliks deguonies, nebus kuo kvėpuoti ir žmonės užuot, kad gelbėtų savo planetą, nutarė persikelti į kitą. Todėl jau 20 metų, kai į Marką siunčia ekspedicijas, išrado  marsietiškus dumblius, ten juos augina, jie gamina deguonį, tačiau paskutiniu metu kažkas atsitiko ir Marse pradėjo staigiai mažėti deguonies, todėl siunčiama žmonių ekspedicija, kad išsiaiškinti priežastį. Oi, logikos klaidų kaip šieno. Ypač dar vėliau paaiškėjo, kad deguonies besama.

Ok, žiūriu. Juk pačią Matricą turi perspjauti. Po 15 minučių suprantu, kad nieko panašaus, Matricai neprilygsta nei iš tolo, bet aš mėgstu mokslinę fantastiką, todėl nemetu filmo žiūrėjimo.

Red_Planet (2) Red_Planet (3)

Na, taip robotas AMEE galingai atrodo, bet jau pripratę prie tokių spec. efektų, bet ne kad sakyti vau, dar to gyvenime nesu matęs. Fainas, bet ne vau.

Žodžiu, filmas kaip mokslinės fantastikos neblogas, nors šiaip nuobodokas.
Taigi tik todėl, kad esu visiškai pamišęs dėl mokslinės fantastikos filmą vertinu aukštu balu. O tiems kas jos nemėgsta nerekomenduojamu. Kol aprašiau, praėjo kelios dienos ir vertinimą nuo 7 sumažinau iki 6. Greičiau baigiu, kad dar nesumažėtų.

Mano įvertinimas 6/10.

Advertisements