Tags

, , , , , ,


Po kelių vėl nelabai sėkmingų filmų prisiminiau, kad kitas mano mėgstamiausias žanras yra trileriai. Googlinu. Randu filmą Dingusi / Gone Girl (2014):

gone-girl-poster

Režisierius: David Fincher
Vaidina: Ben Affleck, Rosamund Pike, Neil Patrick Harris ir kt.

Prisimenu, kad kai rodė kino teatruose, tai skaičiau anotaciją ir man pasirodė neįdomus ir nėjau jo žiūrėti. O dabar internete randu šio filmo aprašymą, labai teigiamą atsiliepimą, galvoju, surizikuosiu, nepatiks juk galiu mesti žiūrėjimą. Pradedu žiūrėti ir neprireikia nei 10 minučių, kai filmas įtraukia. Čia tai trileris. Nors irgi savotiškas. Kažkur nuo pusės filmo mes sužinome, kaip viskas buvo ir pradedam žiūrėti dvi siužetines linijas. Tai kad sužinome taip anksti, visai nepablogina paslaptingumo. Dabar įdomu, o kaip visa tai baigsis. Ir kaip trileriams ir priklauso, kai jau galvoji, kad kažką supratai, kaip viskas bus, viskas sukasi kitaip. Ir kulminacija tokia, kad aš išsižiojęs. Vau. Čia tai geras trileris. Ir nors pati pabaiga ne tokia kokia aš norėjau jog būtų, bet geriau pagalvojęs nutariau, kad ji teisinga. T.y. aš norėjau, blogis pralaimėtų, o gėris laimėtų. Tačiau gavosi ne visai taip. Man pasirodė, kad blogis laimėjo. Tačiau juk tas gėris, kur man atrodė, kad gėris, tai visai jis ne gėris, tik sąlyginai mažesnis blogis už tą kur akivaizdžiai mačiau kaip blogį. Ir dar daugiau, iš principo tas mažas blogis ir pagimdė (įtakojo, išprovokavo) tą didelį blogį. Taigi galima sakyti, kad jis ir gavo tai, ko nusipelnė. Tai kaip ir gaunasi, kad gėris laimėjo. Cha, labai jau savotiškai.

Gone-Girl (1) Gone-Girl (2)

DF-01826cc - Nick Dunne (Ben Affleck) finds himself the chief suspect behind the shocking disappearance of his wife Amy (Rosamund Pike), on their fifth anniversary.

Nick Dunne (Ben Affleck) finds himself the chief suspect behind the shocking disappearance of his wife Amy (Rosamund Pike), on their fifth anniversary.

Gone-Girl (3)

GONE GIRL, from left: Ben Affleck, Rosamund Pike, 2014. ph: Merrick Morton/TM & copyright ©20th Century Fox Film Corp. All rights reserved/courtesy Everett Collection

GONE GIRL, from left: Ben Affleck, Rosamund Pike, 2014. ph: Merrick Morton/TM & copyright ©20th Century Fox Film Corp. All rights reserved/courtesy Everett Collection

Gone-Girl (5) Gone-Girl (6) Gone-Girl (8) Gone-Girl (9) Gone-Girl (10) Gone-Girl (11)

Šiaip kaip filmui 10 balų neduočiau. Kokius 8. Bet jei imti trilerio kategoriją, tai tvirti 10. Superinis trileris. Ir kaip tos oficialios anotacijos kartais atbaido nuo tokių puikių filmų. Nes filmas tai – Super.

Rekomenduoju trilerio mėgėjams. Tikras malonumas.

Advertisements