Tags

, , , , , , , , , , ,


Tiesiog nerealus Antano L. rekomenduotas filmas. La Pivellina / Little Girl (2009):

La-pivellina-2009

Aš jį kokis penkis kart buvau pradėjęs žiūrėti. Bet ištverdavau tik po pora minučių. Tik pamatau tą bjaurią raudonplaukę bobą ir nebegaliu žiūrėti. Bet tai kaip aš klydau. Kokia pamoka man. Kaip galima spręsti apie žmogų pagal jo išorę. Koks šios moters vidinis grožis! Jos ir jos šeimos! Kokia meilė artimui, šiluma, koks gražus bendravimas, nors ir persunktas sunkia realybe! Kokia tarpusavio meilė!

Filmuota toks įspūdis jog su mobiliu telefonu mėgėjo operatoriaus. O ir scenarijus lyg keistas, beveik niekas nevyksta. Bet toje kasdienybėje ir pamatai visą žmonių vidinį grožį.

La-pivellina-2009 (2) La-pivellina-2009 (3) La-pivellina-2009 (4) La-pivellina-2009 (5) La-pivellina-2009 (6) La-pivellina-2009 (7) La-pivellina-2009 (8) La-pivellina-2009 (9)

LITTLE GIRL, (aka LA PIVELLINA, aka NON E ANCORA DOMANI), from left: Patrizia Gerardi, Asia Crippa, 2009. ©Officine UBU

Dar įdomų dalyką pastebėjau, kad pagrindinių aktorių vardai Patrizia Gerardi, Tairo Caroli, Walter Saabel, Asia Crippa tokie patys kaip ir filmo herojų. Sakau, kad toks ale dokumentinis filmas.

Tiesiog nerealus filmas apie žmoniškumą. 10 balų. Labai netikėtai, nes tikrai neatrodė taip. Tiesiog super. Labai rekomenduoju.

Advertisements