Tags

, , , , , , , , , , , ,


Pažiūrėjau Antano L. rekomenduotą filmą keistu pavadinimu Larsas ir tikra mergina / Lars and the Real Girl (2007):

Lars-and-the-Real-Girl

Fainas dalykas yra rekomendacijos. Jei ne Antano L. rekomendacija nebūčiau žiūrėjęs šio filmo su tokiu keistu pavadinimu ir keistu aprašymu. Juk pagal aprašymą tai čia komedija (gal šiek tiek dramos) apie senbernį, kuris vietoj realios moters iš interneto atsisiuntė plastmasinę sekso lėlę ir ją įsimylėjo. Fu, turėtų būti neįdomu.

Na, bet Antano L. filmus žiūriu jau kelinti metai, taip kad bandau žiūrėti ir šį. Pradžia nenuteikia blogai. Vienišius. Intravertas. Man priminė mane. O įdomu galvoju, pažiūrėsiu filmą apie save. Viskas buvo ok, kol jis nenusipirko plastmasinės moters. Kai ją pristatė broliui ir jo žmonai, mano reakcija buvo tokia pati kaip ir aktorių šiame filme – išsižiojau ir nežinau po kiek minučių užsičiaupiau. Tokios eigos tikrai nesitikėjau. Čia ne komedija. Čia siaubo filmas.

Lars-and-the-Real-Girl (2) Lars-and-the-Real-Girl (3) Lars-and-the-Real-Girl (4) Lars-and-the-Real-Girl (5) Lars-and-the-Real-Girl (6)

Neina net papasakoti. Reikia pamatyti. Apie vienišumą, apie artimo meilės troškimą, apie uždarus žmones. Drama. Aš tai nei vieno komedijinio elemento nepamačiau, nesusijuokiau nei karto. Tik stebėjausi ir stebėjausi išsižiojęs.

Geras, labai netikėtas filmas. Rekomenduoju.

Advertisements