Tags

, , , , , , , , , ,


Ir paskutinė “Star Wars” dalis Žvaigždžių karai: epizodas III – sitų kerštas / Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith (2005):

Star-Wars-Episode-III-Revenge-of-the-Sith (2)

Režisierius: George Lucas

Pagrindiniai aktoriai tie patys kaip ir epizode II: Hayden Christensen, Natalie Portman, Ewan McGrego.

Ir ką galiu pasakyti? Man “Žvaigždžių karai” kaip seksas. Pirmi trys filmai (epizodas 4 – epizodas 6) kaip sekso preliudija. Glamonėjamės, bučiuojamės, aistra auga, įtampa auga, norisi dar, dar. Ir tada epizodas 1-2 prasideda pats aktas. Action, kaip sakant. Veiksmas. Aistra – aukščiausiam kulminaciniame taške, vyksta veiksmas. Vis intensyvėja. Ir būtent šioje dalyje (epizodas III), apie kurią ir rašau, pasiekiama kulminacija – orgazmas. Ta vieta kai džedajus Anakinas Skaivokeris tampa Dartu Veidu. Super.

Pala. O kaip gi su šių metų dalimi, epizodu septintu? Na, kaip būna po sekso, po orgazmo? Nusisuki į sieną ir užmiegi. Taip ir su šių metų Žvaigždžių karų dalimi. Juokauju. Aš po sekso nenusisuku ir neužmiegu. O apsikabinu žmoną ir meiliai meiliai dar kurį laiką pagulim. Gera taip. Taip ir su septinta dalimi. Meilus apsikabinimas ir ramus pagulėjimas. Aha. O kaip bus su 8 ir 9 dalimis? Pagyvensim pamatysim. Gal antras užėjimas bus? O gal jau laikas ir pamiegoti? 🙂

Ech, gaila, kad baigiau visus žiūrėti, tokį malonumą patyriau. Na, gal ir ne tokį kaip sekso, bet irgi neblogą 🙂