Tags

, , , , , , , , , ,


Einam toliau. Toliau žiūrim fantastišką klasiką – Žvaigždžių karus. Praėjo dar 3 metai, kol išleido dar vieną dalį – Žvaigždžių karai: epizodas II – klonų ataka / Star Wars: Episode II – Attack of the Clones (2002):

Star-Wars-II-Attack-of-the-Clones

Vėl režisierius George Lucas. Vėl pagrindiniuose vaidmenyse Hayden Christensen, Natalie Portman. Natalie jau suaugo, išgražėjo. Todėl natūralu, jog Anakin Skywalker (Hayden Christensen) ją įsimylėjo. Šiaip jau nuo pirmo Padmės ir Anakino susitikimo, kai dar Anakinas buvo vaikas buvo galima įtarti, kad taip ir bus. Nemažai skirta meilės temai.

Kaip ir įprasta, daug kovų, daug ateiviškų būtybių, daug robotų, daug ateities vizijų. Ir vėl puikūs spec. efektai. Gražu, įdomu, intriguoja. Kai tik pradėjau žiūrėti, tai niekaip negalėjau atsitraukti, nors, deja, dėl tokio gyvenimo kokį gyvenu, per vieną kartą ir nepavyko pažiūrėti.

Star-Wars-II-Attack-of-the-Clones (1) Star-Wars-II-Attack-of-the-Clones (2) Star-Wars-II-Attack-of-the-Clones (3) Star-Wars-II-Attack-of-the-Clones (4) Star-Wars-II-Attack-of-the-Clones (5) Yoda

Kokios puikios masinės scenos. O ir šioje dalyje pamatėme kaip džedajus Joda kovoja.

Man vienas iš įdomiausių siužetų buvo stebėti, kaip gerietis džedajus Anakinas po truputį virsta blogiečiu Dartu Veideriu. Šioje dalyje dar jis nepereina į blogio tamsiąją pusę, bet mes juk žinome, kad pereis. Tai todėl labai įdomu stebėti kokios priežastys jį privedė prie to, kad pasirinko blogio pusę. Neapykanta, išpuikimas, noras garbės ir kitos žmogiškos savybės, kurias mes turime visi.

Na, ką? Liko nematyta paskutinė Žvaigždžių karų dalis. Apsiverksiu 🙂

Advertisements