Tags

, , , , , , , , , ,


Oho. Praėjo 16 metų nuo Žvaigždžių karai: epizodas VI – džedajaus sugrįžimas / Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi (1983) kol pastatė naują dalį Žvaigždžių karai: epizodas I – pavojaus šešėlis / Star Wars: Episode I – The Phantom Menace (1999):

Star-Wars-Episode-I-The-Phantom-Menace-1999

Prie režisavimo grįžo pats George Lucas.

Šioje dalyje (tiksliau bus dar dvi dalys) rodo priešistorę. Net vadinasi Pirmas epizodas. Laikai kaip ir senesni, bet visa technika tobulesnė. Na, šiaip tai aišku, kad netobulesnė. Tiesiog kino filmų spec. efektai patobulėjo, gali daug daugiau prisigalvoti. Praktiškai sakyčiau tobuli spec. efektai. Nebežinau, ar dar galima, ką geriau sugalvoti. O štai 2015 metų septinta dalis atrodo, kad sugrįžo prie 1983 metų spec. efektų. T.y. 2015 metų spec. efektai manęs taip nenustebino, kaip 1999 metų. Jaučiasi ryškus šuolis. Žodžiu, filmas – klasika. Fainas labai filmas.

Star-Wars-Episode-I-The-Phantom-Menace (2) Star-Wars-Episode-I-The-Phantom-Menace (3) Star-Wars-Episode-I-The-Phantom-Menace (4) Star-Wars-Episode-I-The-Phantom-Menace (5) Star-Wars-Episode-I-The-Phantom-Menace Star-Wars-Episode-I-The-Phantom-Menace

Beje, kaip nebūtų keista, pats įdomiausias ir įsimintiniausias momentas man buvo lenktynės. Va, čia tai lenktynės. Tai ne mūsų formulė 1, kur visi vos slenka, be jokių emocijų. Čia tai super.

Nuo pirmų trilogijos dalių skiriasi, kad čia daugiau kautynių ir gaudynių, t.y. toks labiau veiksmo filmas. Dar labai daug padirbėta dėl visokių gyvių, robotų ir kitos futuristinės ateities pavaizdavimo. Man patiko. Tiesiog super.

Tiek trumpai apie šį fantastiškai fantastinį kino filmą.

Advertisements