Tags

, , , , , ,


Šį filmą žiūrėjau dar praeitais metais. Na, ne tiek seniai tai ir buvo, bet berods ir ne gruodį jį žiūrėjau, o seniau. Bet aš jį vis dar prisimenu. O kadangi taip, tai nutariau pasidalinti ir su visais. Juokdarių vakarienė / Dinner for Schmucks (2010):

dinner_for_schmucks

Treileris iš kart sakau, kad man nepatiko. Labai sureikšminta viskas jame, filmas smarkiai paprastesnis ir dėl to juokingesnis. Ir dar. Čia yra JAV perdirbinys. Originalas berods prancūzų yra, internete sakoma, kad originalas yra žymiai geresnis. Gal. Gal kada pažiūrėsiu ir prancūzišką versiją, bet dabar taip gavosi, kad pažiūrėjau amerikietišką. Ir man patiko. Su komedijom paskutiniu laiku sunku man, vis nepatinka ir nepatinka. Arba apie antrą galą, arba iš vis skirtos paaugliams ir vėl apie antrą galą. O šita nustebino.

Vyrukas smarkiai kyla karjeros laiptais. Tam, kad pasiekti pačias aukštumas, reikia laimėti specialų aukštuomenės konkursą. “Aukštuomenė” organizuoja vakarienes, į ją kviečiami visokie keistuoliai. Aišku, jiems sakoma, kad tai rimtas konkursas, tačiau tikslas yra pasityčioti iš jų. Kieno kviestinis keistuolis yra keisčiausias, tas ir laimi.

dinner_for_schmucks (1) dinner_for_schmucks (2) dinner_for_schmucks (3) dinner_for_schmucks (4) dinner_for_schmucks (5) dinner_for_schmucks (6) DINNER FOR SCHMUCKS dinner_for_schmucks (8)

Ir nors tai ir komedija, bet tikrai yra rimtų pamokymų, nors yra ir lėkštų juokelių. Visko po truputį. Bet dar ir mėnesiui praėjus, prisimenu, kaip man patiko, nors per tą laiką pažiūrėjau ir daugiau “tipo” komedijų, kurias jau seniai pamiršau arba apie kurias iš kart supratau, kad nėra reikalo kalbėti.

Visai linksma. Bet, kaip ir sakau, su šiokiu tokiu moralu. Viena iš geresnių paskutiniu metu žiūrėtų komedijų.

Advertisements