Tags

, , , , ,


Na, šiandien ir pavariau su filmais. Ok, varau toliau. Vėl trileris – Suvilioti nepažįstamąjį / Perfect Stranger (2007):

Perfect Stranger

Režisierius:  James Foley

Įdomiai į lietuvių kalbą išvertė pavadinimą, bet sakyčiau, kad gal ir neblogai, visai į temą. Šiame filme vaidina kitas mano mėgiamas aktorius Bruce Willis.

Bruce Willis (left) and Halle Berry (right) star in Revolution Studios’ thriller Perfect Stranger.

Bruce Willis (left) and Halle Berry (right) star in Revolution Studios’ thriller Perfect Stranger.

Perfect Stranger (2) Perfect Stranger (3)

Nelabai yra ką apie jį rašyti. Tiesiog trilerių klasika. Kai jau galvoji, kad supratai kas ir prie ko, paaiškėja, kad viskas kitaip. O į pačią filmo pabaigą tokiuose filmuose mėgsta vėl viskas verstis aukštyn kojom. Visą filmą įtampa, kas čia ką padarė? Kaip sugauti nusikaltėlį? Ir kaip ir priklauso klasikiniuose trileriuose, kas irgi malonu, pabaigoje viskas yra paaiškinama, nes yra tokių dundukų kaip aš, jei man aiškiai nepaaiškins, tai ir nesuprasiu. Juk scenarijaus nerašysiu. Koks įdomumas bus žiūrėti, jei nors bent truputį atskleisiu kas ir kaip. Kartais trileriuose būna, kad žiūri, žiūri visą filmą, paslaptys, įtampa ir kai viskas paaiškėja, tai nusivili, sakai, nu ir kam čia reikėjo visą valandą kankintis, nieko čia įdomaus. O kas džiugu, jog šis trileris ne toks. Net kai viskas paaiškėja, sakai, o geras. Čia kaip geras seksas. Po gero sekso dar apsikabini partnerę ir dar gera taip pagulėti kurį laiką apsikabinus.

Tiesiog geras klasikinis trileris.

Advertisements