Tags

, , , , , , , ,


Ok. Apie šį filmą labai trumpai. 10 balų. Ką ten 10, visi 11. Karo gėlės / The Flowers of War / Jin ling shi san chai (2011):

The-Flowers-of-War

Režisierius: Yimou Zhang

Vaidina: Christian Bale, Ni Ni, Xinyi Zhang ir kt.

Aš jau senokai skaičiau jo aprašymą. Na, domino tik tiek, kad apie karą. Bet 1937 metai. Japonijos – Kinijos karas. Vienuolės. Neatrodė, kad tai gali būti įdomus. O dar ir man nežinomas režisierius Yimou Zhang. Ačiū, Antanui L. Be tavo rekomendacijos tikrai nebūčiau žiūrėjęs šio filmo.

The-Flowers-of-War (2) the-flowers-of-war (3) The-Flowers-of-War (4) The-Flowers-of-War (5) The-Flowers-of-War (6) The-Flowers-of-War (7) The-Flowers-of-War (8) The-Flowers-of-War (9) The-Flowers-of-War (10) The-Flowers-of-War (11) The-Flowers-of-War (12) The-Flowers-of-War (13)

Pradžia nelabai įdomi. Žiūrėjau ir galvojau, kad tikrai apie karą. Daug mūšio scenų pradžioje. Po to kažkokios vienuolės. Kažkoks laidotuvių specas grimuotojas, kuriam apart pinigų niekas nerūpi. O dar po to į komplektą į vienuolyną įsiveržė prostitutės. Visa puokštė neįdomiam filmui. Parodė kino kareivio didvyriškumą. Aha, gražu, neblogai, bet juk dėl to nesakysi, jog žiauriai geras kinofilmas. Bet po to kaip prasidėjo. Tiesiog negaliu atsigėrėti ir atsidžiaugti. Tikras šedevras. Must see. Ar kaip ten vadinasi.

Superinis. Ar dar kas žinote kokių komplimentų?

Apie žmoniškumą ir heroiškumą. Ne, na tiesiog nerealus.

Ai, tik jei turite tokią galimybę nežiūrėkite šio filmo įgarsinto rusų kalba (nebent kitą įgarsinimą rasite nei aš žiūrėjau). Jau kas įgarsino šį filmą taip blogai, tai jam rankas nukapoti reikia. O, LvB, va, galėtum šį filmą įgarsinti lietuvių kalba, nes, deja, ne visi angliškai gerai moka, kad žiūrėti rimtus filmus, o šio filmo rusiškas įgarsinimas be galo šlykštus. O man teko atsiriboti nuo įgarsinimo ir žiūrėti į esmę.

Žiauriai žiauriai rekomenduoju. Top 10. Net mano žmonai patiko. Sakė, kad pagaliau gerą filmą parodžiau.

Advertisements