Tags

, , , , , , , ,


Ieškojau filmo, kuris patiktų ir mano žmonai (nors nepatiko). Lyg radau tokį filmą – Svetima šalis / Strangerland (2015):

Strangerland

Paskaitinėjau aprašymus, atsiliepimus. Įdomus aprašymas. Vos ne kad trileris, su misticizmo net priemaišom. Psichologinis. Šeimos paslaptys ir dramos. Australijos grožis. Ei, ir mano mėgstamiausia aktorė Nicole Kidman. Ką ten mėgstamiausia. Mylimiausia. Visų gražiausia. Kažkada, kai lankiausi pas psichologę, manęs paklausė, o kokia mano mėgstamiausia aktorė. Nedvejodamas atsakiau – Nikolė Kidman. Jau tokia graži, tokia. Tiek metų praėjo, ką ten metų, dešimtmečių, bet Nikole Kidman iki šiol man grožio standartas.

Ui, apie filmą. Ir galutinai nulėmė, kad šį filmą žiūrėčiau – Užkalnio rekomendacija. Tai berods pirmas filmas, kuriam Užkalnis parašė recenziją. Iki šiol jis tik apie mėsainius rašė. Ir taip išgyrė, taip išgyrė, kad čia kažkoks net ne metų ar dešimtmečio, o amžiaus filmas. Šedevras. Klasika. Malonumas garantuotas. Ką ten malonumas. Orgazmas. Daugkartinis. Ištisinis. Žodžiu. Nutariau pažiūrėti koks filmas čia jam taip patiko, kad jis pradėjo ir apie filmus rašyti.

Pradedam žiūrėti. Vos ne prima scena ir su nuoroda į seksualumą.

Strangerland (2)

Kažkokia tai dukrelė seksualiai per hiperaktyvi.

Žiūrim toliau ir bent jau mano požiūriu kažkaip viskas tik apie vieną galą. Vyras su žmona nemiega. Kodėl nevisai aišku. Kažkokia užuomina buvo, kad ir ji per daug seksualiai aktyvi. Ir kad dukra atsigimė į motiną. Aišku, keista priežastis, jei žmonai reikia daug sekso, tai tada nemiegoti su ja išvis. Gal aš ir ne taip supratau šią dalį.

Bet toliau žiūrint ant to akcentai ir dėliojasi. Dukrelė kabinasi visiems ant kaklo. Buvusiam mokytojui (dėl to ši šeima ir persikraustė), dažytojui, šiaip vaikinui su riedlente. Naktį lunatikuojantis sūnus išeina. Iš paskos išeina ir sesuo. Į dykumą. Ir abu dingsta. Tėvai šoke, bando ieškoti. Padeda policija ir šiaip žmonės. Tačiau yra ir keletas įdomių dalykų. Vaikai dingę. Vyrui kažkas paskambina iš darbo ir jis strimgalviais išlekia į darbą, nors kaip tik metu aiškinamasi ieškojimo galimybės, ieškoma kažkokių užuominų, kur galėtų būti. Nieko sau vyrelis.

Vaikai dingę. Žmona grįžta po paieškų ir praktiškai užlipa ant beveik nenorinčio sekso vyro. Joo. Tokioje stresinėje būsenoje tik sekso ir tesinori. Nežinau, mano vaikai dingtų, tai apie jokį seksą nebūtų ir minčių, nors aš jį mėgstu. Bet tokiame strese. Nelabai, nelabai. Toliau matom, kad ir šio sekso metu vyras nepatenkina žmonos. Ji lieka sujaudinta, bet nepatenkinta. Siaubas, sakyčiau. Sadistas tas vyras. Ko pasekoje mes ir matome, jog ir mamytė bando kabintis ant kaklo ir dažytojui, ir policininkui, kuris ieško jų vaikų. Ir kai niekas nenori su ja mylėtis, jai pareina šiza, ji išbėga į dykumą, kur išsirengia nuogai ir grįžta į miestelį ir vaikšto po jį visiškai nuoga. Gal kas užsinorės?

strangerland (1) Strangerland (3) Strangerland (4)

"Strangerland" Hugo Weaving, Nicole Kidman, from EPK.tv

“Strangerland” Hugo Weaving, Nicole Kidman, from EPK.tv

Strangerland (6) Strangerland (8) Strangerland (10) Strangerland (11) Strangerland (13) Strangerland (14) Strangerland (15) Strangerland (16) Strangerland (17) Strangerland (18) Strangerland (19) Strangerland (20)

Parker Pictures Productions presents "Strangerland" a Film by Kim Farrant, Starring Nicole Kidman, Joseph Fiennes. Also Starring Hugo Weaving Producers, MacDara Kelleher, Naomi Wenck Exectuive Producers Christopher Woodros, Molly Conners, Richard Payten, Andrew Mackie

Parker Pictures Productions presents “Strangerland” a Film by Kim Farrant, Starring Nicole Kidman, Joseph Fiennes. Also Starring Hugo Weaving
Producers, MacDara Kelleher, Naomi Wenck
Exectuive Producers Christopher Woodros, Molly Conners, Richard Payten, Andrew Mackie

Strangerland

Ir dabar galvoju. Apie ką šis filmas? Nieko nesupratau. Jei ne Nicole Kidman tikriausiai sakyčiau, kad nepatiko. Šiaip žiūrėjosi lyg ir įdomiai, tokia psichologinė įtampa, nors į galą ji pradėjo blėsti, jaučiant, kad kažkokios didingos atomazgos ir nebus. Nors gal ir buvo. Gal apie tai ką ir rašau. Tipo, moterys Australijoje seksualios. Net hiper. O vyrai impotentai. Todėl joms sperma muša į galvą. Oi, pala, čia vyrams taip būna. Kas ten moterims? Hormonai? Ir prasideda psichozės. Jei šis filmas apie tai, tai nežinau, kažkaip nerimta. Bet aš tik taip supratau. Čia gal man sperma muša į galvą? Bet kad ne, dar vakar su žmona …

Dar prisiminiau, kad ji savo vyrą įtarinėjo, kad jis prie dukros seksualiai priekabiavo. Bet kaip supratau iš filmo, tai čia tik tos žmonos fantazijos buvo. Vėl ta pati tema.

Ir pavadinimas. Svetima šalis. Niekaip nepagaunu, kodėl taip pavadinta. Na, atvažiavo jie į kitą miestelį. Bet tikrai tai per mažai, kad taip pavadinti visą filmą. Čia kažkas apie mūsų vidinį pasaulį.

Oi, reikia pagooglinti, paskaitinėti, ką kiti protingesni už mane papasakojo apie filmą. Užkalnis nieko nepapasakojo išskyrus, kad išgyrė. Tai dabar įdomu pasidarė.

Žodžiu, nesakau, kad filmas blogas. Tik man nepatiko. Net ne tai, kad nepatiko. Tiesiog negaliu sakyti, kad patiko. Šiaip nei šioks, nei anoks. Dar pagooglinsiu, gal ką surasiu įdomaus. Gal kas kitas matęs ką nors man paaiškins.

Advertisements