Tags

, , , , ,


Ėjau į šį filmą kaip į nostalginį. Argi negaliu nepažiūrėti Terminatoriaus, senojo gerojo Švarcnegerio su jo įžymiąją fraze “I’ll be back”. Čia kaip ir kokią Matricą ar Avatarą, taigi būtinai eisiu, jei tik išleis papildymus. Nors papildymai dažnai neprilygsta pirmai šlovei. T.y. nuėjau per daug nieko gero nesitikėdamas. Terminatorius: Genisys / Terminator Genisys (2015):

terminator_genisys (1)

Ir ką galiu pasakyti. Tiesiog afigienas. Be komentarų. Arnold Schwarzenegger – “senas, bet dar nesusidėvėjęs”, daug kartų kartota frazė per filmą. Ir net “I’ll be back” buvo. Taip juokingai nuskambėjo. Taip ir laukiau jos, kada gi bus. Nes jautėsi režisieriaus noras surišti senuosius filmus (būtent filmus, o ne scenarijus) su naujuoju, ir dar realų gyvenimą (Švarcas gi gerokai paseno jau) prie to įpinti.

Galvojau nieko nerašysiu, prisidėsiu daug gražių fotkių.

terminator_genisys (2) terminator_genisys (3) terminator_genisys (4) terminator_genisys (4) terminator_genisys (5) terminator_genisys (6) terminator_genisys (7)

Emilia Clarke plays Sarah Connor in Terminator Genisys from Paramount Pictures and Skydance Productions

Emilia Clarke plays Sarah Connor in Terminator Genisys from Paramount Pictures and Skydance Productions

terminator_genisys (9)

Bet visos fotkės kažkokios keistos, lyg nupaišytos būtų. Filme to nesimato. Gal, kad 3D. Filme viskas ryšku ir tikroviška. O fotkėse atrodo, kad pozuoja arba neypatingai gerai nupaišyta. Na, kelias atsirinkau, įsidėjau atminimui. Bet šiaip fotkės be ryšio.

O filmas be komentarų. Tiesiog super, fantastiškas. Afigienas. Oi, atsigavau, seniai tokį gerą filmą bežiūrėjau. Oi, gera 🙂

Advertisements