Tags

, , , , , , ,


Šį filmą labai rekomendavo Antanas L.. Tiesiog labai. Sakė, kad pataisys nuotaiką visai savaitei. O dabar pas mane kaip tik krizinė nuotaika, labai teisingai kaip ir šiame filme – motyvacija smukus juodai. Nieko nebenoriu imtis, niekas neįdomu. Nematau prasmės. Taigi, kai tik ištaikiau laiką ir susiradau šį filmą. Nulis motyvacijos / Zero Motivation (2014):

Zero_Motivation

Izraelio gamybos, kas iš kart faina, nes šiokia tokia egzotika, bent man. Ai, dėl pačio žiūrėjimo. Antanas L. yra išvertęs ir subtitrus įdėjęs į www.subtitrai.net. Šiaip ten ir daugiau įdomių vertimų yra.

Kaip žinia Izraelyje ir moterys turi tarnauti. Be to, jie amžinai kariauja. Taigi visai įdomi situacija. Kažkur toli užnugaryje, lyg ir karo metu (ten karas ir taika persipina tarpusavyje, t.y. jie kaip ir pripratę prie karinės padėties, kad jau nebežino kas yra taikos metas), administracijos padalinyje tarnauja kelios merginos. Jų pareiga virti kavą, naikinti dokumentus, saugoti dokumentus ir dar tai ką pačios sugalvoja. T.y. pati tarnyba yra visiška rutina. Todėl jos prisigalvoja visokių linksmybių. Tarp tų linksmybių vyksta ir visai rimti dalykai.

Zero_Motivation (2) Zero_Motivation (3) Zero_Motivation (4)

Vienos herojės pagrindindis tikslas persikelti į centrinį biurą, nes nori gyventi mieste. Jos draugė bando sutrukdyti šiam siekiui, nes jai liūdna likti vienai. Jos gi pagrindinis siekis prarasti nekaltybę. Kad pasiekti savo tikslų – perkėlimo į centrinį biurą, net įstojama į karininkų mokyklą, tačiau likimo ironija sugrąžina į ta patį biurą, tik jau kaip vadovę.

Kaip ir fainas filmas. Lyg ir komedija, lyg ir drama. Lyg ir linksma. Ar pakėlė mano motyvaciją? Kažin. Vat, net aprašyti šį filmą tingiu. Nulis motyvacijos.

Lauke lija be visa ko, noriu miego. Ai. Gal jei kada netingėsiu ir ką daugiau parašysiu apie šį filmą.

Taigi pažiūrėjau šį filmą, lyg ir patiko. Bet nepakėlė nuotaikos visai savatei, tai užkliuvo kažkaip už akies, kad rodo “Pakalikus”. Mano mergaitės jau buvo jame, grįžo susižavėjusius, tai ir aš nuėjau. Bet apie tai kitame įraše.

Ai, o šį “Zero Motivation” rekomenduoju ir aš.

Advertisements