Tags

, , ,


Parašysiu apie šiuolaikinius vyrus. O gal šiuolaikines moteris. Gal tiksliau apie šiuolaikinius santykius tarp vyrų ir moterų. Žiniasklaida šaukia:

– Moteris turi jausti už vyro kaip už mūrų sienos.

Aha, senovines tradicijas nori perkelti į šiuolaikinį feministinį pasaulį. Kaip ir feministinį pasaulį sukūrė, tačiau moters prigimties tai nepakeitė, ji ir toliau nori būti kaip už mūro sieno.

Kaip buvo senovėje? Važiuoja maža mergytė troleibusu, jai linksma, op ima ir apspjaudo keleivius ir nubėga pasislepia už tėčio. Taip. Kaip už mūrų sienos.

Ai, čia apii mažas mergytes. O kaip buvo su moterimis. Vyras dirbdavo, uždirbdavo, maitindavo šeimą. Moteris sėdėdavo namie ir rūpindavosi šeima. Vyras buvo šeimos galva. Kaip pasakys taip ir bus. O jei kas nepatinka, tai bac snukin, jei labai nepatinka, tai lauk į gatvę. Ta baisioji dalis nelabai graži, bet šiaip buvo tvarka. Tokia moteris irgi jautėsi kaip už mūro sienos, nebent vyras tinginys ar šiaip nevykelis.

Na, tas kaip ir aišku, dabar moterys irgi dirba, uždirba, pajuto savo vertę, kaip ir viskas gražu. Dievas sukūrė moterį ir vyrą, abu vienodai vertingus, nors ir skirtingus.

Dabartis. Moteris išeina į pasaulį. Pasaulis sudėtingas, jame daug problemų, jas reikia spręsti. Aišku, kad sunku. Be to moteris šimtmečiais to nedarė, todėl jai dvigubai sunkiau. Todėl ji ateina patarimo pas savo vyrą. Vyras pasijunta šeimos galva, sukyla vyriški hormonai, reikia ginti savo moterį. Tiesa, už moterį nebegali visko padaryti, nes ji emancipuota, nori pati viską daryti. Todėl telieka duoti protingą patarimą.

Todėl gerai išklausęs problemą, apsvarstęs visus už ir prieš, parenka geriausią sprendimą. Tiesa, daug labai galvoti ir nereikia, nes patirtis duoda savo ir sprendimas matosi kaip ant lėkštutės. Taigi. Yra problema P1. Tam kad susidoroti su problema P1, reikia atlikti darbą G1. Aha, bet vyras su moterimi gyvena ne pirmi metai. Todėl apsvarto visus variantus ir duoda patarimų daugiau:

– DAryk G1. Tačiau nedaryk B1, nes bus iš to problemos P21 ir P22.

Vyro gyvenimo moteris išklauso, vyras patenkintas savimi, nors ir ne senoviškai, bet sakykim moderniai apginė savo moterį. Kaip ir viskas gražu, tačiau po kiek laiko verkdama moteris vėl prašo sprendimo ką daryti, nes pas ją problemų padaugėjo, dabar pas ją problemos P21 ir P22. Vyras pasimetęs. Kaip tai. Taigi ką tik jis davė jo manymu genialų patarimą. Iš kur tos naujos problemos? Pasimetęs klausia žmonos:

– Pala, pala, tai kaip čia taip, negali būti, iš kur tos P21 ir P22?

Kai pirminis šokas praeina, jis pradeda galvoti logiškai, atseit, vyriškai:

– Tai tu ką? Gal padarei B1, kad dabar P21 ir P22? Ir nedarei G1?

– Tai aišku, nes tas tavo G1 yra nesąmonė, o B1 yra labai gerai. Ir apskritai atstok su tuo aiškinimusi kas ir kaip buvo. Pas mane problemos. Supranti? P21 ir P22. Sakyk, ką man dabar daryti? Tu vyras ar ne?

Vyras sukanda dantis, išpučia garą pro šnerves. Aš ramus, ramus. Ok. Turim problemas P21 ir P22:

– Ok, na, gerai, tam kad neutralizuoti P21 turi padaryti G21, o dėl P22, kad išspręsti reikia padaryti G22. Tik nedaryk B21 ir B22, nes bus P311, P312, P321 bei P322.

Vyras vėl patenkintas. Šį kartą sunkiai, bet kažaip gavosi.

Po kažkiek laiko žmona jau isterijoje:

– Pas mane problemos P21 ir P22, bei P311, P312, P321, P322 !!!

– Tu ką darei B21 ir B22? – dar vis vyras negali patikėti.

– Tai aišku, nes jau tų tavo nesąmonių G21 ir G22 tikrai nedarysiu. Sakyk, ką daryti tik ne G21 ir G22.

– Na, šiaip tai dar nevėlu padaryti G1 ir visos problemos išsipręstų.

– Na, jau ne, ką nori tik ne G1.

– Na, gerai. G312, G321, G322 … Tik nedaryk B312, B321, B322 …

Dar po kiek laiko:

– Pas mane P4111, P4112, P4121, P4122, ….. P4444. Koks tu vyras? Neturiu vyro. Aš noriu vyro, kad galėčiau jaustis kaip už mūrų sienos.

– Atstok. Arba darai ką sakau, arba nesikabinėk.

Dar po kiek laiko.

– Na, va pagaliau problemos išsisprendė.

– O tai ką padarei?

– G1. O tu nekaip vyras, negalėjai išspręsti.

– Pala, bet aš iš pat pradžių sakiau daryk G1 ir nebus problemų.

– Nusikalbi.

– Pala, pala …

– Ai, žinai, ką vakar sutikau …

Advertisements