Tags

,


Internete daug spėliojimų, o kodėl gi Australija šiais metais dalyvavo Eurovizijoje. Atsakymas labai paprastas. Jeigu gali dalyvauti mongolų-totorių ordos atstovas ir dar vos nelaimėjo, tai kodėl negali Australija?

Ir dar apie tą pačią Rusiją. Visi džiaugiasi, kad Lietuva nedavė Rusijai nei vieno balo. Na, visi normalūs žmonės. Kaip galima duoti kažkiek balų tiems, kurie ateina ir išsityčioja. Apie taiką gi mat ruskiai sugalvojo dainuoti. Žudo žmones ištisai ir svaigsta “o mire”. Kažkas gerai pastebėjo, kad pas ruskius “mir” reiškia ir taika, ir pasaulis. Apie jokią taiką ruskiai nesvajoja, jie svajoja kaip pavergti visą pasaulį.

Taigi liūdna, kad kiti davė tų balų. Liūdna, kad vos nelaimėjo, t.y. tiek daug balų visi davė. Visi išdavikai, liurbiai, egoistai ir bailiai. Deja. O mes gaunamies durneliai teisybės ieškotojai. Matom, kad gatvėje girtuoklis vyras bando skriausti mažą vaiką ir bandom užstoti. O visas pasaulis nusuka akis ir apsimeta, kad nemato. Deja. Greitais ateis su kerzovais batais ir į jūsų miegamąjį. Tada verksit. Tiksliau, verksim. Bijau karo, bet ruskiai tik ir svajoja apie karą.

Aš ir vis dar svaigstu, kad ne ne, Rusija ne durniai, nenori karo kaip ir visi normalūs žmonės. Ir ne Putinas čia dėl visko kaltas. Ką jis vienas be žmonių palaikymo padarytų.

Kaip per Euroviziją sakė ruskis – Mother Land. Aha, fašistų mėgstamas buvo Fater Land.

Ai, per LTV dabar rodo kelių dalių filmą apie Hitlerį. Siaubas. Siaubas ant kiek dabartinė Rusijos situacija primena fašistinę Vokietiją.

Ir lietuviai yra pas rusus priešas numeris vienas, kaip pas fašistus žydai. Nors gal amerikiečiai? Tikėkimės.

Liūdna.

Advertisements