Filmas: Pollyanna (2003)


Aha, pagaliau ir aš galiu kažką rekomenduoti Antanui L. 🙂 Gal ir bus matęs ar girdėjęs, bet šio filmo jo sąrašiuke nėra. Taigi skubu pasidalinti nauju filmu Pollyanna (2003):

Pollyanna

Filmo treilerio neradau, tai įdedu visą filmą (rusų kalboje):

Aš žiūrėjau būtent 2003 metų, nes yra senesnė versiją. Ir skaičiau, kad šios filmo versijos pakankamai skiriasi, skirtingai sudėlioti akcentai. Gal kada pažiūrėsiu ir kitą versiją, bet kol kas žiūrėjau tik šią.

Šį filmą rekomendavo mano žmonai jos draugė. Net neabejoju, kad jei būčiau rekomendavęs aš, tai būtume nežiūrėję. O dabar teko jai žiūrėti ir dar pasakyti, jog patiko. Nežinau, ar realiai patiko ar ne. Nes nekrykštavo, jog patiko. Bet ir nesakė, kad nepatiko. Aš tai manau dėl to, kad šis filmas ypatingai tinkamas žiūrėti mano žmonai. Mano žmona visur mato vien tik blogai. O šis filmas taip trykšta optimizmu, džiaugsmu, tikėjimu ir gėrio bei laimės matymu, kaip joks iki šiol mano matytas.

Pollyanna (2) Pollyanna (3) Pollyanna (4) Pollyanna (5) Pollyanna (6)

Žodžiu, labai patiko. Rekomenduoju. Labai gera.

2 comments

  1. Aha, ir filams toks pat šviesus. Ir tas “džiaugsmo žaidimas” 🙂 Daug kam tokio reikėtų, O ir dabar nekartą girdėjau, kad jei skleidi džiaugsmą ir meilę aplink save, tai ji plinta ir dauginasi didžiuliais greičiais, o po to kaip uraganas sugrįžta pas tave 🙂

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s