Tags

, , , , , , , , , , ,


Dar vienas filmas. Italų gamybos Malena / Malèna (2000):

Malena

Režisierius Giuseppe Tornatore. Pagrindinį vaidmenį atlieka įžymioji Monica Belluci.

Toks lyg ir apie Antrąjį pasaulinį karą, lyg apie meilę, nemažai erotikos. Ai, uždedu grifą N18. Taip, kad maži vaikučiai geriau nežiūrėkite. Nors šiaip nežinau oficialiai koks uždėtas amžiaus cenzas. Ką ten dabar suprasi. Kartais rodo kaip bučiuojasi ir jau N-18, o kartais vos ne kad atviros sekso scenos ir tik T (su tėvų leidimu). Žodžiu, aš perspėjau, pareigą atlikau. Šiokių tokių nuogybių tikrai yra. O jūs jau patys spreskite, rizikuoti žiūrėti ar ne.

1940 metai. Italija. Antrasis pasaulinis karas. Mažas miestelis. Graži moteris. Apkalbos. Pirmoji meilė. Atleidimas. Moteris karo metu be vyro. Pavydas. Liūdnai seksuali. Atsitiesimas. Atsikėlimas. Tvirtybė.

Malena (001) Malena (01) Malena (002) Malena (02) Malena (03)

Malena, pats gražiausias užpakalis Casteluto.Malena (3) Malena (3) Malena (4) Malena (5) Malena (6) Malena (07) Malena (7) Malena (8) Malena (9) Malena (10) Malena (12) Malena (13) Malena (14) Malena (15) Malena (15)

Malena (2) Malena (3) Malena (4) Malena (5) Malena (6) Malena (7) Malena (8) Malena (9) Malena (10) Malena (11) Malena (12) Malena (13) Malena (14) Malena

Jo, tikriausiai ir aš įsimylėjau. Šitiek Malenos fotkių įdėjau. Jaučiu įrašas neužsikraus iš vis.

Užburiantis. Erotiškas. Seksualus. Šiaip tai sakyčiau va čia tai erotikos klasika. Nuogybių beveik nėra, bet taip viskas erotiška, paslaptinga, gundo. Ir tuo pačiu nagrinėja rimtas visuomenės problemas.

Man visai patiko.

Advertisements