Tags

,


Prancūzija (bent sapne, nes šiaip nesu buvęs). Lyg bažnyčia, lyg kokia senovinė pilis. Tuoj bus kažkoks koncertas. Lyg opera, lyg simfoninis, žodžiu, kažkas rimta. Man staiga suspaudžia širdį. Infarktas ar tai insultas. Kvieskit gydytoją. Bet čia gi Prancūzija. Ar jie turi gydytojų? Kažką lyg suranda. Pradeda viskas plaukti. Prabundu.

Širdį tikrai maudžia. Visą dieną dar maudė. Dar ir dabar jaučiasi. Nors iš vakaro praleidau didžiąją dalį be žmonos. Nusivežiau mažę į Kernavę. Prisiskyniau dilgėlių kokteiliui. Gal kaip tik grynas ora, saulė, atleido širdies raumenis ir ji suskaudo. Ši savaitė labai stresinė. Be visa ko, mamyčių dienos proga nutarėm su šeima nueiti į kavinę. Joma jo. Vaikai užsimanė į “Jurgis ir Drakonas”. Čia gi tos Beatos Nicholson. O mano žmona jos neperneša. Žodžiu dar gerai baigės. Nieko neprimušė. Nors ten net saulė virš Jurgio ir Drakono blogai šviečia ir debesys kažkokie nemėlyni. Praktiškai nesusirieję išėjom. Pasisekė. Bet kiek mums nervų kainavo. Daugiau ten neisim. Bent jau su žmona. Jai žiauriai nepatiko. 🙂 O kas nepatiko? Taigi kad priklauso Beatai su jos vyru. Ir apkritai nebėra Vilniuje kur galima būtų nueiti. Net Belmonte susikapojo. Pala dėl ko ten. Ai, kad Pekino kopūstą į salotas deda, o ne Ice Berg. Nors gal ir ne dėl to. Šiaip nebuvo su kuo susikapoti, pasitaikė Belmontas, nes aš norėjau kur nors arčiau gamtos.

Man blogai, man nieko netrūksta. Čia kaip toj dainoj 🙂

Bet sapne patirti infarktą yra labai rimtas signalas. Kaip kovoti su stresu kai negali nuo jo pabėgti. Nebent skirtis. Jau visokias daineles mintyse dainuoju.

Ai, žodžiu, einu apie kiną įdomesnį parašysiu geriau.

Advertisements