Tags

, ,


Nebuvau iki šiol buvęs Birštone. Kažkokia tai proga sugalvojau palepinti žmoną. Nuėjau į http://www.beta.lt ar tai kitą kuponų perpardavinėtojų puslapį ir išrinkau SPA savaitgalį Birštone. Pavadinimo nerašysiu, nes nelabai maloniai apie juos atsiliepsiu. Šiaip tai viskas ten buvo ok. Tik, vat pavadinimas labai gražus, labai skambus, labai įpareigojantis. Ten būdami, ieškojom druskų kambario (aš įsitikinęs, kad tai nerealiai sveikas dalykas) užsukom į paprastą Eglės sanatoriją. Nei skambaus pavadinimo nei ką. Bet diena ir naktis. Lyg kažkokia paprasta sanatorija, bet kaip ten viskas gražu ir puiku. Kitą kartą, jei važiuosim į Birštoną, tai tikrai į Eglės sanatoriją. Na, ir kas kad tai tik sanatorija.

Ok. Mūsų nuotykiai kitoje įstaigoje su žiauriai skambiu pavadinimu. Rinkausi pagal pavadinimą, nes žmonai svarbu imidžas. Pirmiausia paskambinu susitarti dėl datos. Aha, naiviai tikėjausi, kad ateinantį savaitgalį galėsim. Užrašo po pusantro mėnesio tik. Oho, koks populiarus. Na, gal dėl to, kad aš pirkau VIP, bent jau geriausio ką ten siūlė. Mini VIP apartamentai. Na, tas žodelis Mini šiek tiek neramino. Bet aš juk ne žvaigždė kokia, man ir mini VIP bus super.

Kelis kartus skambino kad suderintų su mumis laiką SPA procedūrų. Oho. Lygis.

Ok. Atvažiuojam. Graži vieta, miškelis. Kurortas. Pastatas šiek tiek apsilūpinėjęs (kambariai irgi), bet aš į tai nekreipiu dėmesio. Maža ką. Gal kaip tik šią žiemą ir atsilūpinėjo. Įeinam į vidų. Priimamais ok, super, sakyčiau atitinka pavadinimą. Duoda mums raktus. Du liftai. Pirmi įtarimo ženklai ir man, kad čia ne pačios aukščiausio klasės viešbutis. Turi prisiminti kur kuris veža. Nes ne kiekvienas veža į visus aukštus. Nieko, priprasim. Aš juk ne žvaigždė. Pakentėsiu. Mini VIP apartamentai. Tvarkingi, gražūs. Bet esu gyvenęs žymiai gražesniuose. Sakyčiau čia ant 3 žvaigždučių. Deja, bet viešbutis skelbiasi jų daugiau. Šampūnų nėra, muilo nėra. Ai, rankšluoščiai, chalatai yra.

Pirma procedūra. Atpalaiduojantis nugaros masažas. Man tai patiko. Gal tik vėl pavadinimas nelabai. Aš tai sakyčiau erotinis 🙂 Masažistė labai graži ir labai švelniai paglostė nugarą. Žmona nepatenkinta, jai juk jokios erotikos. Paglostė nugarą ir tiek. Kaip ji išsireiškė, kad mano erotinis masažas geresnis.

Vakarienė. Reikėjo iš anksto rezervuotis staliuką. Nors atėjus buvo beveik viskas tuščia. Nors pamačius kas daros ryte gal ir teisingai. Į kainą įėjo romatiška vakarienė. Šampano. Labai gerai, kad pasiūlė keisti į vyną, nes nesam šampano (tiksliau putojančio vyno) mėgėjai. Ok. Vynas skanus. Rinktis galima iš trijų patiekalų: vištiena, menkė ir kažkokie blyneliai. Blyneliai atkrenta – jau geriau mėsą valgysiu nei miltus. Vištiena atkrenta, nes dar vakarinis seksas laukia, nenoriu apsunkti po tiek žaliavalgystės laiko. Ok, menkė. Super. Užsakom. Deja, ateina praneša, kad menkės nėra. Yra tik tilapija. Fuuu, ta kur iš kanalizacijų. Duokit vištą. Sėdim nepatenkinti, laukiam. Ei, nu, bet juk daug žvaigždučių duota šiam viešbučiui. Atsistoju nueinu prie baro. Klausykit, gal galit ką nors sugalvoti, mes šiaip vegetarai (apie žaliavalgystė tyliu). Ok, be problemu, padavėja pasiūlo daržovių troškinį. Tiesa, kita padavėja, o ne ta mūsų. Gal įgaliojimų daugiau turi, gal seniau dirba, žino daugiau. Daržovių troškinys super. Nesu tokio skanaus dar valgęs. Daržovės vos vos patroškintos, beveik žalios. Super.

Vakare seksas. Ok, šitą dalį praleisim.

Ryte rytinis seksas. Ok, toliau, einam pusryčiauti. Ohoho. Žmonių minios. Atsisėsti net nėra kur. Kažkur koridoriuje radom, prisiglaudėm, papusryčiavom.

Baseinas. Žmonių daug. Burbuliatoriuje irgi pilna žmonių. Žodžiu, per ilgai neužsibuvom.

Pietus nutarėm išvažiuoti pavalgyti kitur. Nes vėl bijojom, kad vietoj menkės siūlys tilapiją. Visai šalia kavinukė. Ant skardžio. Iš išorės atrodė, kad nedirba. Bet viduj tai super. O meniu platumas. Nuo vakar abu norėjom žuvies. Tai aš paėmiau šamą (niekada nebuvau ragavęs), o žmona upėtakį. Ir dar kokių 2-3 rūšių žuvų buvo. O ir kaina pakankamai normali. Pamiršau pavadinimą. Bet ji ten viena ir yra ne pačiam Birštone, o šalia kelio, lengva rasti. Šiaip upėtakis skanesnis buvo, bet teko valgyti savo šamą. Skonio reikalas.

Aš užsimaniau į druskos kambarį. Tai po pietų ieškojom kur. Dar užėjom apsikirpti. Superinė kirpykla centre šalia Iki. Pas Rasą lyg vadinas. Labai gražiai nukirpo. Ir maloniai. Ir mane ir žmoną. Busim Birštone vėl užsuksim.

Radom druskos kambarį Eglės sanatorijoje. Joje bare, aha, bare, ir pavakarieniavome. Superinės salotos su lašiša. Apie Eglės sanatoriją jau rašiau. Tiesiog super.

Grįžtam atgal į savo skambaus pavadinimo viešbutį. Sakau, reik eit pasiaiškinti, nes perskaičiau, kad ryt iki 12 val. turim išsikraustyti, tačiau procedūra mums ten ar tai 13 ar tai 14 val. Nueinam į registratūrą. Taip, patvirtina, kad iki 12 val. turim išsikraustyti.

– O tai kur mums daiktus dėti, ir ką mums čia foje laukti?

– Taip galit čia, galit mašinoje.

Mes jau pradedam pykti. Kažkaip ne taip čia.

– Mes pirkom 3 dienų SPA. Atvažiavom penktadienį vakare, atvažiavimas tik nuo 14 val., išvažiuoti turim sekmadienį iki 12 val. Nesigauna 3 dienos.

– Taip, bet pas mus tokios taisyklės. Gal galite pakeisti SPA laiką.

– Galim. Į kokį laiką galite pasiūlyti.

– Tai jums reiktu su liftu nusileisti į SPA ir ten susitarsite.

Aha, ir taip aišku, kad ten nieko nesusitarsi, juk skambino prieš mėnesį derino laikus.

– Atsiprašau, mes ne maži vaikai. Mes pirkom pas jus. O ar ten SPA atskirai ar ne, ne mūsų reikalas. Patys ir tarkites, o mūsų nevaikykite.

– Mes jūsų nevaikom.

– Kaip tai nevaikote, ką tik siuntėte kažkur su liftu važiuoti.

Žmogelis jaučia, kad su mumis nebus taip lengva. Skambina į SPA. Jam aišku atsako, kad negali pakeisti.

– Deja, negali pakeisti.

– Ir ką?

– Galim jūsų daiktus pasaugoti.

Na, jau ir mano nervai nebelaiko.

– Kaip norit, bet mes parašysim internete apie jus.

Šitą nugirsta šalia kitas iš receptiono:

– Pala. Žėk, čia tuos, kur atvažiuoja apgyvendinsim kitame kambaryje, jūs galite likti.

– Ačiū, iš kart taip reikėjo.

Hrrr, kiek kovoti už savo teises.

Vakare vakarinis seksas. Ryte rytinis. Šitą vėl praleidžiam. Pusryčiai perpildytoje valgykloje. Drukos kambarys Eglės sanatorijoje. Pietūs Eglės bare. Grįžtam į savo viešbutį. Viešbutis ištuštėjo, baigiasi savaitgalis, visus iki 12 val išvarė. Einam į baseiną laukti savo turkiško “pilingo”. Žmonių nėra. Visai faina. Garinė pirtis irgi faina, nors tos plastmasinės kėdės nelabai palyginus su Vilniaus Impuls, Vichy ar Sugiharos. Turkiška pirtis. Oi, fainas dalykas. Vilniuje kelius kartus teko būti. Ir pačioje Turkijoje. Vėl prausia mergaitės. Mane ta pati masažistė. Ir vėl toks su erotikos elementais. Įdomu, ar jas taip apmokina, kad šiek tiek įtraukti į tą prausimą erotikos, ar čia jai taip netyčia gaunasi. Bet tokie labai lengvi. Nors ką aš žinau, kiti vyrai kai be žmonų tai labai dviprasmiškai suprastų. Žodžiu, man vėl visai patiko.

Grįžtam į kambarį krautis daiktų. Aš žmoną praktiškai tarpdurį pargriaunu. Paskutinis seksas juk šitame viešbutuje.

Va, toks romantiškas mūsų savaitgalis. Viskas gerai, jei ne labai išraiškingas pavadinimas. Na, dar už savo teises 3 dienas būti teko pakovoti, bet šiaip nieko baisaus. Ai, ir dar radom kur žaliavalgiško maisto Biršone duoda. Geras. Bet šiek tiek mažoka pasirinkimo palyginus su Vilniumi. O šiaip gavom tai už kiek sumokėjom. Tiesa, jei laikytume pilną kainą, o ne atseit akcijinę, tada per daug. Bet aš juk žinau, kad akcijinė kaina ir yra ta tikroji. Taigi kiek sumokėjau, tiek ir gavau. Tik nebūtina buvo rėkti, kad čia karaliai, sultonai, bajorai ir kunigaikščiai. 3 žvaigždučių turėtų būti, nes viskas, įskaitant ir kainą, yra tik 3 žvaigždučių. Bet vis tiek faina.

Reiks vėl kada nuvažiuoti.