Tags

, , , , , , , , ,


Ale ir gerai,  kad pradėjau pasižymėti ir ne visai patikusius filmus. Už tai prisiminiau ir neblogų, kuriuos neseniai pažiūrėjau. Vienas iš jų Angelina Jolie režisuotas filmas Nepalūžęs / Unbroken (2014):

Unbroken

Man visada įtartina kai buvęs aktorius pradeda režisuoti filmus. Atseit, kietas. Bet gal kartais ir gaunasi ir režisuoti, o ne tik vaidinti.

Nelabai norėjau aš šį filmą žiūrėti. Man nepatinka sportinė tematika. Na, o čia rašė, kad buvęs bėgikas, olimpinis čempionas per Antrąjį pasaulinį karą papuola pas japonus į nelaisvę. Bet girdėjau daugiau rekomendacijų ir susigundžiau pažiūrėti. Neblogas filmas. Įtemptas, geras siužetas, viltingas. Gera žiūrėti į stiprius (dvasiškai) žmones. Tokie žmonės yra Žmonės iš didžiosios raidės, dėl tokių negėda dėl savo žmonių rasės. Ai, aišku, šalia be galo daug žmonių šiukšlių, menkystų ir padugnių, kad kartais pagalvoji, koks gi šlykštus tas žmogus.

unbroken (3) la_ca_0415_unbroken unbroken (5) unbroken (6) unbroken (7) unbroken (8) unbroken

Žodžiu filmas patiko. Nors vertinu 9. Net nežinau kodėl ne 10. Kažko trūko. Nesu specialistas, kad pasakyčiau ko trūko. Bet šiaip ar taip 9 irgi labai geras įvertinimas.

Advertisements