Tags

, , , , , , ,


Šis filmas jau seniai buvo mano žiūrėtinų filmų sąrašiuke, o dabar dar ir Antano L. sąrašiuke, tai paėmiau ir pažiūrėjau. Spalio kūdikis / October Baby (2011):

october_baby

Labai jaudinantis filmas. Romantiška meilė. Filmo herojė Hana turi didelių sveikatos problemų. Tėvai po truputį atskleidžia jos gimimo istoriją. Pasirodo, kad ji įvaikinta, o jos motina norėjo pasidaryti abortą, tačiau kažkas nesigavo. Ji ir jos brolis gimė neišnešioti (5 mėnesių). Brolis neišgyveno, o ją priglaudė nauja šeima, kuri pamilo ją kaip savo dukterį, rūpinosi ja. Hana keliauja ieškoti savo biologinės motinos. Kartu keliauja jos vaikystės draugas.

Hana visą laiką jautėsi lyg ji nereikalinga šiam pasauliui, kad ji neturi teisės jame būti. Dabar sužinojusi, kad jos tėvai netikri, patiria savo identiteto problemą. Iškeliauja ieškoti jai svarbių atsakymų. Ar ji juo ras? Ar ji atleis? Ar atleis sau? Ar kiekvienas gyvenimas yra gražus? Ar galės grįžti į gyvenimą ir džiaugtis juos?

Tiek trumpai apie šį filmą, nes nemoku rašyti apie filmus, kurie išspaudžia ašarą. Žiūrėkite, mokykitės atleisti ir džiaugtis tuo ką turi šiandien.

Advertisements