Tags

, , , , , ,


Net nespėju pažiūrėti visų Antano L. rekomenduotų filmų. Taigi kitas (Next). Mergina su perlo auskaru / Girl with a Pearl Earring (2003):

girl-with-a-pearl-earring girl-with-a-pearl-earring

Pagrindinė aktorė Scarlett Johansson. Kas įdomu, jog beveik visą filmą vaidino vien veidu, akimis, išraiška. Labai įtikinama. Nuostabu. Filmas pasakoja istoriją apie žymiausią dailininko Johannes Vermeer paveikslo “Mergina su perlo auskaru” nutapimo istoriją. Istorija nėra pagrįsta faktais, tai daugiau spėjimas kaip viskas galėjo būti. Pakankamai įdomiai parodomas 17 amžiaus vidurio Olandijos gyvenimas. Žmonių santykiai. Menininkas dailininkas, pikčiurna dailininko žmona ir piktos dukterys, versli uošvienė, visagalis ponas, meilė su mėsininko sūnumi, dvasinis ryšys tarp dailninko ir tarnaitės.

Kažkodėl žiūrėdamas prisiminiau Mr. Bean. Man pasirodė panašus paveikslas 🙂 Pabaigoje kai parodė originalų paveikslą, tai buvo nuostabu, ant kiek aktorė panaši. O paskaitinėjau internete, pasirodo, kad tikrai šį paveikslą lygina savo menine verte, intriga su “Mona Liza”. Geras, aš, tipo, meno žinovas gaunuosi 🙂

Dar vieną apibūdinimą skaičiau: seksualiausias filmas be sekso. Oi, parašiau ir juokinga pasidarė. Kaip tai be sekso? Melas. Mes su žmona tai per šį filmą … 🙂 Ne, ne dėl pačio filmo, tiesiog kelias dienas buvau išvažiavęs, tai pasiilgau žmonos, nebegalėjau išlaukti filmo pabaigos 🙂 Taip kad nėra šis filmas be sekso 🙂 Atsiprašau už šį nukrypimą, bet kažkaip juokinga pasidarė.

Ramus, paprastas, tačiau su tam tikra intriga filmas, kostiuminė drama.

Advertisements