Ministrai


Važiuojam ryte į mokyklą, darželį. Mažė pradeda skirstyti, kas kokie ministrai bus mūsų šeimoje. Ji bus Grožio Ministre. Oho 🙂 Sesė bus Tualetinio popieriaus Ministre. Net tyloje išgirstu kaip sesė įsižeidė. Bet mažė labai rimtai postringauja toliau:

– Ne, sesė, geriau lai būna Aprangos Ministre, o Tualetinio popieriaus Ministru skyriu tėtį.

Ok, aš myliu mažę, pabūsiu Tualetinio popieriaus Ministru. Gerai, kad nebe sesė. Mažė toliau:

– O mama mus Maisto Ministre.

Sesė atsigavus, kad nebe Tualetinio popieriaus, pataria:

– Gal geriau tėtis Maisto Ministru, juk jis visada ir rūpinasi maistu.

– Ai, tikrai. Tada tėtis bus Maisto Ministru, o mama bus Tualetinio popieriaus.

Mamos kartu nėra, tai mes tylim. Mažė tęsia toliau:

– Nejuokinga, – ale kaip ji jaučia, kad mes mintyse juokiamės, – aš rūpinsiuos, kad visi būtų gražūs, beveik, sesė rūpinsis drabužiais, tėtis, kad būtų ko valgyti, o mama turės kiekvieną rytą pažiūrėti ar yra tualetinio popieriaus.

Mes vis dar nepagaunam kampo su tuo tualetiniu popieriumi. Ir mažė lyg girdėdama mūsų mintis aiškina:

– Aš darželyje esu Grožio Ministrė ir Tualetinio popieriaus Ministrė. Pati Raimonda mane paskyrė. Pamatė, kad aš rūpinuose kasdien ir paskyrė.

Vat, kaip. Pasirodo, kad Tualetinio popieriaus Ministru būti yra tokia pati didelė garbė kaip ir Grožio. O mes su sesė džiaugėmės atsikratę mūsų manymu negarbingų Tualetinio popieriaus Ministro pareigų.

Ai, ta mano mažė.

Gimtadienį neseniai atšventėm. 6 jau 🙂 Labai fainą padarėm. Baseinas, masažas Sugiharoje. Tada Oze, kur visoms didelėms moterims lakuoja nagus, nulakavom profesionaliai ir į kavinukę pavalgyti (dovanų gauti). Pakilnojom ant kėdės. Po to pažįstama pasakoja. Sako, klausiu, ar nebuvo baisu kai taip aukštai kilnojo. Mažė:

– Ne, nebaisu, tėtis manęs niekada nepaleis, visada saugos.

Ach, kaip miela. Bent vieną tėvišką užduotį vykdau gerai, vaikas jaučiasi absoliučiai saugus šiame pasaulyje. Juk tėtis šalia 🙂

3 comments

  1. Jeckau kaip miela. Net užpavydėjau tokio gimtadienio – man per dvidešimt metų neteko sulaukt nei profesionalaus lakavimo, nei saugaus pakilnojimo ant kėdės 😀

    Like

    • Man seniai virš dvidešimt, planuoju keist darbą ir savo Linkedin’e planuoju įrašyti “Gimtadienių nešvenčiu, kitų ypač..” nes iki šios dienos visad taip dariau. Na, o autorius šaunuolis, kaip visada…:)

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s