Tags

,


Na, dabar kai geriu ir žaliavalgiškus kokteilius bei gaminuose ir kitus patiekalus, galiu laikyti save tikru žaliavalgiu tai galiu pareikšti kai kurias mintis apie žaliavalgystę. Ir aišku, nebūčiau aš, jei nepaliesčiau ir sekso temos.

Na, kad numečiau svorio, tai visiems aišku. Dabar sveriu 78 kg., tai nuo žaliavalgytės pradžios numečiau 18 kg. Visi pažįstami klausinėja, kas čia su manimi atsitiko, nes matosi akivaizdžiai. Dar įdomiau. Vienas bičas su manimi sviekindavosi, nors aš vis neprisimenu iš kur jį pažįstu. Pašnekėdavome. Vakar praėjo pro mane lyg nepažinotų. Oho.

Jaučiuosi sveikas ir energingas. Ant tiek, kad tapau donoru, daviau kažkam savo brangaus ir sveiko, kokybiško kraujo.

Pamirštu suvalgyti bičių duonelės. Vadinasi pradėjau baltymų gauti iš žalumynų. Taip pat pradėjau pamiršti išgerti auksinės šaknies. Nebereikia tonizatoriaus.

Ant šlaunies buvo užaugęs toks keistas guzas. Jau daug metų. Rodžiau poliklinikoje, bet kažkaip daktarai nesusidomėjo, jiems nepasirodė pavojingas, tai aš labai nesigilinau. Čia kurį vakarą ranka užkliuvo už tos vietos. Oba. Beveik nebėra. Sumažėjęs iki minimumo ir nebejautrus. Oho, juk sako, kad žaliavalgystė vėžius pagydo. Mano kažkokį guzą baigia sunaikinti.

Gripu persirgau ypač lengvai ir tik per vieną naktį. Na, gal ne gripas buvo, gal tik persišaldymas, bet vis tiek ypatingai lengvai persirgau.

Rašiau, kad dažniau šalta būna. Gal orai atšilo ar pripratau, bet nebešalta. Na, ateis žiema – žiūrėsim.

Skaičiau, kad vieno žaliavalgio klausia, o kaip jo pasikeitė įprastas gyvenimas. Atsakė, kad niekuo, tik dantų nebereikia valytis. Daugiau nebuvo paaiškinta, tai taip ir liko man mįslė, o kodėl. Na, dantis aš valausi ir toliau, tik man įdomu, kodėl jam nebereikia.

Gal čia susiję? Pradėjau į darbą nešiotis pasigamintus žaliuosius kokteilius. Jau daug metų darbe naudojausi puoduku. Ir žinot kaip būna, kai geri arbatą, tai sienelės taip paruduoja, jos nenusiplauna. Negražiai atrodo, bet, ai, man dzin. Taigi visą dieną gėriau iš jo savo kokteilį. Vakare nuėjau išsiplauti (aha, tingiu kas kart plautis) ir mano nuostabai visi seni arbatos rudumai dingę. Švarus švarus puodelis. Čia enzimai suvirškino?

Pradėjus gerti žaliuosius kokteilius susitvarkė metabolizmas, na, liaudiškai tariant mažiau bezdėti pradėjau.

Sužinojau, kad žaliavalgiai valgo labai įvairiai ir skaniai. Net šokoladinius desertus turi. Oho.

Ok. Ir pabaigai įdomiausia. Žaliavalgystė ir seksas. Šiaip tiesioginio poveikio lyg ir nepajutau. Nors aišku, kai turi šiaip daugiau energijos, tai, matyt, daugiau turi energijos ir tam. Ai, po tiek metu vėl pamačiau savo pimpaliuką. Joke. Sorry, visų, kurie nemato savo pimpaliuko. Nors aš dar nebuvau iki tiek sustorėjęs, kad nematyčiau savojo, bet buvau pakankamai, kad jau galėčiau pasišaipyti iš savęs (26 kg buvo didžiausias skirtumas). O man šis juokelis kažkodėl labai juokingas. Ok. O jei rimtai. Ar padarė kokią įtaką žaliavalgystė mano seksualiniam gyvenimui? Gal. Jau kelinta naktį prabundu ir jaučiu, kad žmona mane apsikabinus ir glosto mano pilvą. Nežinau, ar per miegus, ar irgi prabudus, bet seniau taip nebūdavo. Na, tokie dalykai užveda 🙂

Kol kas tiek pradedančiojo žaliavalgio pastebėjimų.

Advertisements