Tags

,


Tiek metų nugyvenau, o vyru, tikru vyru, tapau tik dabar. Nea, čia ne moterį patvarkiau, o žymiai daugiau. Kaip Pieštukėlis sakė – tikras vyras turi mokėti pakeisti sugedusią santechniką.

Jau seniai žmona prašė, kad vienoje vietoje pakeisčiau nulužusį čiaupą. Ten gyveno dvi gražios jaunos panelės, tai aš vienas bijojau eiti pas jas. Žinai, ateina gražus vyras santechnikos patvarkyti, maža ką, gal dar ir jas reik truputį patvarkyti. Bet iš tikrųjų, tai tik atsikalbinėjimas. Niekada gyvenime nekeičiau čiaupo. Bent neprisimenu, kad tai būčiau daręs. Daug ką esu daręs, bet tik ne santechnikos darbus. Todėl bijojau imtis šio darbo. O baisiausia, tai kaip iki to čiaupo prasibrauti. Tada dar apžiūrėjau – na, niekaip aš su savo pilvu netilpsiu, ten reikia liauno santechniko.

Ir jau kai reikalas pribrendo iki to, kad arba keisti, arba kviesti santechniką, nuvažiavau. Ai, nuvažiavau elektros darbų atlikti – sulaužytos rozetės, tai pakeisti reikėjo, bei baldus sulaužytus suremontuoti. Galvoju, na, užmesiu akį, gal kaip nors ir man pavyks prasibrauti pro tą skylę.

vyras1 vyras2

O ką, dabar numečiau 10 kg. Esu beveik lieknas, galima pabandyti. Pasiklojau kažkokį užtiesalą, įtraukiau pilvą, ir, oplia, tilpau (jei ne ta dieta, tai tikrai niekaip nebūčiau tilpęs). Tiesa, iki čiaupo prieiti niekaip neįmanoma. Ir tada kilo geniali mintis – išimti visą kriauklę. Susirinkau savo įrankius ir vėl po kriaukle palindau.

vyras3

 

Taigi išėmiau visą kriauklę.

 

vyras4

Va, čia supratau kodėl tai vyriškas darbas. Viskas taip surūdyję, kad net WD-40 apipurškus vis tiek reikėjo vyriškos jėgos. Kol galų gale neapsikentęs paėmiau reples ir nulaužiau tą aprūdyjusį galiuką.

vyras5

 

Santechniko įrankius jau iš kažkur turėjau. Kai turi įrankius, tai viskas įmanoma.

vyras6

Seną nuėmus, naują uždėti vieni juokai. Turėjau net pakūlų nusipirkęs, bet šiuolaikiniai čiaupai turi mažas gumytes, kad net pakūlų nereik. Susukai varžtus, net labai stipriai suveržti nereikia, gumytės užsandarina. Ir štai – naujas čiaupas stovi.

vyras7

Beje, irgi vyriškai. Naują čiaupą sudėjau – mano vyriškas darbas baigtas, o ten dabar plauti, valyti – nebe mano reikalas.

Visi pirštai nubrozdinti, kraujuoja, bet už tai dabar esu tikras vyras 🙂

Advertisements