Filmas: Don Bosco / Jonas Boskas (2004)


Baigiau žiūrėti filmą Don Bosco. Pasirodo, kad tokiu pačiu pavadinimu yra ir kitas 1988 metų gamybos, bet man pasitaikė laimė žiūrėti 2004 metų.

John_Bosco

 

O šiame paveiksliuke matome, kad atskyrė pavadinimą nuo to praeito filmo – Saint John Bosco. Mission to love. Visai gražus būtų ir šis pavadinimas. Bet visur kiek teko susidurti yra “Don Bosco”.

Don_Bosco

Labai mielas aktorius paimtas. Toks paprastas, nuoširdus. Labai gerai atskleidžia Jono Boskos įvaizdį.

Filmas apie katalikų kunigą, vėliau paskelbtą Šventuoju, Saleziežių kongregacijos įkūrėją, jaunimo globėją. Apskritai, šį filmą reiktų žiūrėti tiems, kurie dabar bando varyti ant katalikų. Štai kokie tikrieji katalikų kunigai. Nors kaip matome ir šiame filme, dauguma kunigų jam priešinosi, bet jis buvo tas idealus Kristaus sekėjas. Girdėjau gandus, kad ir dabartiniai kunigai stebisi, sako, kad tokių kunigų kaip Don Bosco nebūna. Gaila tai girdėti.

Na, visi mes “griešnikai” žmonės. Kartais pagalvojam, kad ai, gerai tam Jėzui Kristui būti tokiam geram, jis juk pats Dievas. Bet yra tokie kaip Jonas Boskas, kuris parodo, kad ir žmogui yra įmanoma priartėti prie Jėzaus Kristaus.

Nuoširdus tikėjimas į Dievą, pasitikėjimas juo, artimo meilė, pagalba artimam, drąsa, nuoširdumas, meilė, supratimas – štai gražiausios Don Bosco sąvybės.

Gražaus žiūrėjimo.

Va, visas filmas yra yotubeje.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s