Tags


Pas mažę vaikų darželyje šventė. Visi tėveliai kviečiami, o mažė spirga, kad mes būtinai būtinai ateitume. Bet tai sugalvok taip – darbo metu. Sėdžiu, galvoju, kaip čia dabar iš darbo atsiprašyti anksčiau, su žmona jau sutarėm, kad atvažiuosiu ir paimsiu ją ir tada kartu važiuosim. Liko valanda iki išvažiavimo.

Ir čia kompiuteryje mirksi – Google notification. Nežinau, čia prieš kažkiek laiko jis kažkaip pats susidėjo. Aš taip suprantu, kad nuo Google Chrome atėjo. Na, susidėjo, tai susidėjo, nebuvo laiko pasidomėti kas tai yra, galvojau, kad kada nors pasidomėsiu, kas čia per daiktas. Jau keli mėnesiai kaip yra, o čia staiga gaunu pirmą notification’ą.

Ne, nu kas čia dabar. Ok. Paspaudžiu – pažiūrėti. Atsidaro – Google maps, o jame pažymėtas kelias nuo žmonos darbo iki mažės darželio, su keliais variantais kaip važiuoti, jei yra mašinų arba kai nėra. Ir taip žiūriu ir anaip. Niekaip nepagaunu kampo, kodėl Google man pasiuntė šį pranešimą. Klausiau, gal žmona kažką darė su kompiuteriu, sako, kad ne.

Mistika kažkokia. Daugiau jokių pranešimų negavau.

Advertisements