Tags

,


Paskutiniu metu jaučiausi labai išsunktas, pavargęs, vienintelė mintis – pamiegoti. Kažkaip kalbėjomės apie šį bei tą su draugeliu žydu. Ot, protingas žydas. Jis man ir papasakojo apie auksinę šaknį, dar kitaip vadinamą sibiro ženšenį, Rusijos ženšenį, o oficialiai tai eleuterokokas. Na, ir pavadinimas. Šiaip dar Rausvoji rodiolė irgi vadinama auksine šaknimi, bet čia visai kitas ženšenis (tiksliau ne ženšenis, o augalas). Kaip ir šis eleuterekokas nors vadinamas ženešeniu, bet jis yra kitos giminės nei yprastas ženšenis.

Sakė, kad suveikia per 15 minučių, bet man nerekomenduoja, nes pas mane padidintas kraujospūdis. Na, nusikeikiau, kad dėl kraujospūdžio negaliu naudoti ir pamiršau. Bet taip blogai buvo, kad galvojau eisu ir nugriūsiu. Pagalvojau, na, nėra pas mane padidintas kraujospūdis, tik polinkį tokį turiu. Bet pagalvojau, kad čia gi žolelė, neveiks gi taip stipriai kaip kokie cheminiai vaistai (oi, čia tai klydau). Pagooglinau, pasirodo lengviausias būdas pirkti vaistinėse Tonusan (beje, lietuvių gamybos). Vaistinė šalia, nuvinguriavau, nulingavau, ar net sakykim nušliaužiau iki vaistinės. Vos išlemenau – man prašom Tonusan. Ko, ko nenugirdo vaistininkė mano nusilpusio balso. Teko sukaupti paskutines jėgas ir pakartoti kiek garsiau, kiek leido paskutinės jėgos. Kaina apie 10 Lt. O, pasirodo, kad visai nebrangu. Perskaitau instrukciją, aha, su padidintu kraujospūdžiu nerekomenduojama, bet juk nedraudžiama. Ai, kas bus tas bus.

Susilašinu maždaug 20 lašiukų (taip instrukcijoje parašyta). Skonis – norma. Ir laukiu. 15 min. Nieko. Visai jokio skirtumo. Nepraėjo dar 15 min., o pas mane akys čiunkt ir stačios (sunku nusakyti). Išsiplėtė akys, atsivėrė, žiūriu – miglos nebėra ant akių, viskas ryšku ryšku. Wtf?  Energijos staiga atsirado.

Pirmą dieną vartojant jaučiausi kaip abdujęs, kaip apsinešęs, kaip kažkas ant galvos kokį bulvių maišą uždėjęs būtų, bet energijos pilna. Įtariu, kad spaudimą sukėlė, todėl toks apsvaigimas. Bet tas energijos antplūdis. Kitą dieną nebe taip apsvaigęs, bet vis tiek kažkoks keistas. Pažįstamą vieną susitinku, aš viduje dainuoju, šoku, o ji klausia, ar kas tau atsitiko, vaikštai tokiu akmeniniu veidu. Dar po kelių dienų praėjo ir akmeninis veidas. Dabar energijos turiu, kad negaliu patikėti. Tarkim dirbu iki 3 val. nakties, visus raumenis skauda, bet vis tiek energijos pilna. Normali savijauta. Galvojau, oi, o kaip dabar užmigsiu. Oi, čia ne koks kofeinas ar energetiniai gėrimai. Nuėjau miegoti ir užmigau dar geriau, nei kai jaučiausi pervargęs. Na, tiesa, laikausi rekomendacijų negerti 3-4 val. iki miego.

Dar kažkokią medžiagų apykaitą sunormalizavo. Seniau į stresą žiauriai reaguodavau, o dabar stresas, o po kelių minučių išsivaikšto. Po kažkiek vartojimo laiko vėl atsirado silpnumo priepuoliai (vis tiek stresas ir miego trūkumas duoda savo), bet jie išsivaikšto labai greitai. Dabar jei neturiu ką veikti, tai einu ką nors dirbti. Tiesiog nesisėdi vietoje.

Veikia visai kitaip nei kofeinas (kava) ar sintetinis kofeinas (energetiniai gėrimai) – nuo pastarųjų negali užmigti ir taip pradeda baladotis širdis, kad ateina noras gyevnti, t.y. baisu, kad gali iššokti, susprogti.

Tikrai auksinė šaknis. Pakeitė savijautą 100 procentų.

Dabar iš http://www.sibiroflora.lt/ nusipirkau gryną šaknį. Tiksliau einu, žiūriu nauja parduotuvė Rusijos vaistažolės ar kažkaip panašiai vadinas, galvoju užeisiu gal bus, tai ten ir nusipirkau.

Užpiliau degtine (atsiprašau, kad etikėtės nenuplėšiau – kaip ir reklama gaunasi):

auksine_saknis

30 gr. reikia užpilti 250 ml. degtinės ir laukti pora savaičių kol pritrauks. Vartototi po 20 lašų. Laukiu kol pritrauks, turėsiu savos gamybos:)

Ai, dar sorry už išsireiškimą, bet man tas žydelis taip sakė: nevartok šito, jei neturi kur kišti. Na, kaip jis sakė, kadangi jis turi žmoną pašonėje, tai jis gali drąsiai naudoti. Nežinau dėl šito. Gal ir padeda, bet man visada buvo didelis noras, na, tiek, kad dabar tiesiog šiaip energijos daug, tai tam reikalui irgi yra daug energijos. Viskam energijos yra.

Per tą patį surašysiu dar kokius dalykus vartoju savo sveikatai gerinti.

Bičių pikis ir bičių duonelė – manau, kad bičių produktai labai sveika, stiprina imunitetą, bet medaus kažkaip nemėgstu, o vat pikį ir bičių duonelę labai mėgstu.

Valerijonas – mažina nervingumą.

Melisa – komplektas prie valerijono. Dažniausiai perku Širdies lašus, tai ten ir yra komplektas. Nors ir Nervo 3 ir panašiai irgi tinka.

Magnis – jei jo nevartoju, na, kokią savaitę, tai iš kart pradedą koją traukti, padidėja nervingumas ar net akies tikas prasideda. Man jo reik kasdien papildyti.

Vitaminas B6 – kažkur skačiau, kad reikalingas, jog magnį įsisavintų.

Vitaminas C – nevartoju. Vat, tas tai kelia kraujospūdį.

Česnakas – tabletėmis, sureguliuoja kraujospūdį, vartoju tik kai pakila kraujospūdis. Senokai jau benaudojau.

Kalis – stiprina širdį. Dažnai eina komplekte su magniu. Kažkaip teigiamai veikia mano širdį.

Žuvies taukai – stiprina kraujagįsles. Šitą nenoriai vartotoju, ai, vis tiek neskanu, bet reikia.

Jonažolė – šito nevartoju, bet užsirašau, kad gal vertėtų, nes stiprus antidepresantas. Dar kaip antidepresantus naudoju juodąjį šokoladą, seksą ir saulę. Ai, dar bananai ir grynas oras. Ai, dar visokios teigiamos emocijos – vonia ir panašiai.

Imbieras – imunitetui. Mėgstu cukruotus imbiero kubelius. Cukrus negerai, bet ką padarysi.

Dar gera nuoroda: http://www.sveikaszmogus.lt/Top_103-2837-Augalai_psichinei_sveikatai bei jau minėta http://www.sibiroflora.lt/.

Druskos vonios – kai maudausi susipilu 1 kg (tas draugelis žydas pilasi 2 kg., bet druską voniai pamėgau dar iki jo pasakojimo) druskos. Nežinau, kokį poveikį daro sveikatai, bet man po to geriau.

Advertisements