Tags

, ,


Vėl vasara, vėl vasaros darbai ir rūpesčiai. Vėl vieną vakarą kaip visada žmona sako, kad staigiai, būtinai šiandien, reikia pastatyti pavėsinę (o čia įrašas kaip praeitais metais net 5 versijas pastačiau). Na, aš aiškinu, kad man reikia daug laiko, kad stabiliai padaryti. Nesvarbu, svarbu tik kad rytoj laikytų. Žiūriu orų prognozę – nelis, nebus stipraus vėjo – atlaikys ir ant snarglių sulipinta. Lipdau naują versiją 6.0. Oi, naujas žymiai storesnis tentas, pramuštos gamyklinės skylės ir sudėtos superinės kniedės, tentas šiais metais superinis.

Pradedu rinkti ir kol viską sudedu, sumontuoju, jau ir dvylikta nakties. Sakau žmonai, kad jau važiuotų, man dar penkiolika minučių ir jei nelis, tai stovės (pavėsinė, o ne kažkas). Žmona:

– Na, nieko, mes palauksim.

Aš stebiuosiu:

– O ko čia laukti. Juk šiandien dviem mašinom, vis tiek atskirai grįšim.

– Na, gerai.

– O aš gal kokią panelę čia naktį pasigausiu, – dar paerzinu žmoną. Kokios čia panelės naktį, miegamąjame rajone.

Žmona nusišaipius (o ko tai paskutiniu metu labai saugoti mane pradėjo nuo kitų mergų, gal dėl to, kad pilnas energijos dabar, kaip koks eržilas, bet apie tai kitame įraše) išvažiuoja. Aš baigiu ką suplanavęs, irgi pasišaipau iš durno juokelio ir ruošiuosi namo. Pasiimu savo įrankių dėžę (dėžė nauja, per akciją pirkta):

Image

Ir einu link mašinos. Ir susiklostyk gi tu man taip, kad kelias iki mašinos eina pro Casino. O ten dvi panelės išėjusios parūkyti. Pamatė mane su ta įrankių dėže. Aš tik pilvą įtraukiau, pečius ištiesinau. Jos taip ir išsižiojo.

I am too sexy …

Visas po darbo suprakaitavęs, eržilas su įrankių dėže, vidurnaktis, daugiau nieko aplink – tik sexy aš ir sexy panelės. Kaip ėjau pro šalį, taip jos (šiaip labai neblogos) išsižiojusios ir spoksojo į mane, varvino seilę. Cha, geras, ne tik aš apsiseilioju pamatęs gražią moterį.

I am too sexy for my …

Ir dar mašina šalia. Kaip ir priklauso su tokia įrankių dėže praktiškai antikvarinė – 20 metų senumo (kaip tik šiemet jubiliejus) Mitsubishi.

Štai ką reiškia imidžas.

O palapinė sugriuvo po kelių dienų. Tiksliau nesugriuvo, o vos nesugriuvo. Lietus naktį. Ateinam ryte tai pusė tonos vandens ant to tento tikrai buvo. Dalis trosų nutrūkinėjo, pastoliai iškrypo, bet visa sistema liko stovėti.

Dabar pastačiau 6.1 versiją – sutvirtinimai kaip ir pernai, gal šiek tiek daugiau, nes tentas sunkesnis. Neramu, nes tentas žymiai sunkesnis. Laukiu lietaus kad pažiūrėti. Pyliau kibirais vandenį, Ai, dar. Pilu kibirais vandenį, Blogai, kaupiasi. Tvirtinu ir taip ir anaip. Vis tiek blogai. Sėdžiu, galvoju. Kaip apsisaugoti nuo lietaus. Ir čia geniali mintis. Nuo lietaus visi saugosi kaip? Lietvamžiais. Nupirkau, primontavau (versija 6.2 gaunasi). Žiūrėsim, kas bus. Dar norėtusi šiek tiek vietom patvirtinti, bet žmona neduoda tam pinigų ir laiko. Na, gal prišnekinsiu. O gal kaip tik tą medinę konstrukciją palikti silpnesnę, kad viso pastato nenugriautų? Pastatas tai keistas – aliuminės konstrukcijos. Kiek ten? Kokie 4-5 aukštai. Per vidurį normalios kolonos, bet visi šonai aliuminiai. Ir kaip jis apskritai stovi?

Image

Čia versija 6.1. Dar be lietvamzdžio.

Oi, kaip naujoje wordpress.com sistemoje lengva paveiksliukus sudėti, kaip lengva nuorodas į senus įrašus dėti. Kiek daug smulkmenų, kurios taip palengvina rašymą.

Advertisements