Filmas: Užmirštieji / Oblivion (2013)


Esu fantastikos gerbėjas. Todėl kai užmačiau, kad yra toks filmas Užmirštieji / Oblivion (2013), tai pakeičiau žiūrėtinų filmų eilę ir šis atėjo į pirmą vietą.

Vaidina Tom Cruise ir Olga Kurylenko.

Tom Cruise garantuoja, kad tai bus standartinis holyvudinis filmas, kaip beje ir yra. Ir dideli pliusą šio filmo naudai duoda Olga Kurylenko (ji ir atvedė mane prie šio filmo).

Šaudo ir gaudo, kaip ir priklauso Tom’ui Cruis. Bet kažkaip man neprailgo tos veiksmo filmo vietos. Užsisvajodavau apie kažką ir netrukdė man jos žiūrėjimo visai. Gražūs spec.efektai. Įdomi ateities vizija. Dar viena post apokalipsė. Jau galvojau, kad nusibodo žiūrėti ir pradėjo verstis filmas aukštyn kojom. Čia kaip Matricoje ar Inception. T.y. ne viskas yra taip kaip atrodo. Tuo ir įdomus.

Mano žmonai nepatiko, nors ir baigė žiūrėti. Taigi, sakyčiau, nėra visiškai beviltiškas ir platesniam ratui, o ne tik fantastikos gerbėjams.

O man kaip fantastikos gerbėjui patiko. Nors ir labai daug nelogiškų vietų. Kaip priešingybė pvz. filme Gravity jų beveik nėra arba jos tokios neesminės, nepastebimos. O čia tai akis bado. Bet tai ko norėti iš filmo, kuriame vaidina Tomas Kruzas. Bet vis tiek, fantastikos gerbėjams rekomenduoju.

7 comments

 1. Žiūrėjau šį filmą, man tai super., Kruzas, man asmeniškai, pirmą kartą buvo savo vietoje. Esu fanatas matricos, tai man kažkuo priminė tą stilių. Patiko sąmokslas žemiečįų. Ar būtume iš tikrūjų, tokie drąsūs mes..? Nors kas jiems belieka. 100-ai Krūzų, katras Neo.?

  Like

 2. Na, Matrica tai jau fantastikos klasika 🙂 O ar mes būtume tokie drąsūs? O manau, kad taip. Ne visi. Bet tarp milijardų žmogėnų tikrai atsirastų keli drąsuoliai. Įdomesnis klausimas, ar aš būčiau tarp tų drąsuolių. Kas ten žino 🙂

  Like

 3. Pasižiūrėjau, nes smalsu žiūrėti filmus apie ateitį:) Per pasišaudymus pažiovavau, šiaip nebuvo nuobodu. O moralas?, jokio nesuradau… Dėl drąsuolių, tai juk nebuvo jiems ko rinktis. Bet visgi kažko laukė apie 60 metų. Kruzui tokioje padėtyje nesunku aukotis. Kaip ir negrui. Ta rusaitė graži, ne visai holivudinė. Ir džiugu, kad žaliosios oazės balta tvorele neaptvėrė, net amerikonai nejučia pasiilgsta laukinės gamtos. Čia toks dailutis filmukas.

  Like

 4. Ir kuo man tas Kruzas užkliuvo? 🙂 Kažkoks labai savimi patenkintas.
  Moralas? Visada atsiras drąsuolių, kurie priešinsis priespaudai. Ar tai būtų fašizmas ar komunizmas, ar dar kokia nors diktatūra. Žmogus nori būti laisvas. Bet kaip matei dauguma tai nesipriešino. Lygiai taip pat kaip ir visoms diktatūroms. Pvz, kad ir dabar Šiaurės Korėjoje. Yra disidentų, bet per mažai, kad išsilaisvintų. Juk situacija tokia pati kaip kine. Sukuriamas dievaitis ir mulkinama liaudis.
  O dėl to, kad nebuvo ko rinktis. Va, mes socializme irgi 50 metų gyvenom 🙂 Ar dar reikėjo metų 10 ir nebebūtų iš ko rinktis. Oi, o rusai tai iš vis ilgai prie komunistų gyveno (gyvena? – juk Leninas dar mauzoliejuje).
  Viskas labai tikroviška. Sunku ir Kruzui ir negrui. Bent aš pagal save vertinu. O gal susirasti kur oazę, pasislėpti. O gal tavęs ir neras? Kam aukotis?

  Like

 5. Kad esi fantastikos mėgėjas, tai panašų amerikonų filmą rekomenduoju “Viešnia”, (The Host) 2013. Toks nenuobodus, lengvas pramoginis. Nieko nepasakosiu, tik tiek, kad staiga vidury filmo ėmiau abejoti, kas yra gėris, o kas tikrieji blogiečiai.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s