Tags

, , , , ,


Per Kalėdas prisižiūrėjau filmų. Taigi trumpai.

Hobitas: Smogo dykynė / The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013).

Kadangi pirma dalis visai patiko, tai be abejo nuėjau ir į antrą. Juokingai gavosi su tuo nuėjimu. Gavosi, kad praktiškai du kartus buvau. Susiorganizavau laiką, kad galėčiau nueiti. Mažę į vaikų kambarį Akropolyje, o pats į Ozą, nes tik ten HFR tuo laiku rodė. Mažė vaikų kambaryje būna valandų valandas, o čia tik beveik 3 val. Žodžiu, viskas apskaičiuota. Pavalgydinta, gerti nupirkta. Ramiai nusiperku bilietus, įeinu į kino salę, tik atsisėdu, skambutis, laba diena, čia iš vaikų kambario, vaikas nespėjo į tualetą. Ale, tokie dalykai jai jau taip retai benutinka. O aš dar be mašinos. Nors pasirodo nuo Ozo iki AKropolio ne taip ir toli pėsčiom. Bet kol nupirkau kuo pakeisti, kol pakeičiau, kinas ir įpusėjo, nebebuvo prasmės grįžti.

Antrą kartą vėl vaiką į vaikų kambarį, bet dabar jau įsitikinau, kad bus viskas gerai. Šį kartą pažiūrėjau. Bet, bilietus nusipirkau į priešpaskutinę eilę. Tai, va, man pamoka. Niekada, niekada, ir dar kartą niekada neiti į 3D filmą, jei negauni bilieto su gerom vietom. O sėdėti priešpaskutinėje eilėje per 3D filmą, tai tas pats kas 2D. Beveik. O į Hobitą eiti ir žiūrėti ne 3D, tai absurdas.

Žodžiu. Visas Internetas pilnas atsiliepimų, kad ši dalis žymiai geresnė už pirmą. Bet tai bl… ir dar kartą bl… Pirmą aš žiūrėjau 3D ir dar HFR. Buvo tikrai nepakartojamas vaizdas. O ši man buvo praktiškai 2D. Na, bet trečią kartą tai neisiu gi, kad pamatyti kaip turi būti.

Žodžiu dar kartą. Žiūriu, žiūriu. Ei, o kas čia per tokia gražuolė elfė – Taurielė. Ne, nu gražumas ir seksualumas neišpasakytas. Beje, čia tas seksualumas, kai jokio nuogo kūno nerodo, bet jis tiesiog trykšta. Grįžau, googlinu. Aha, Evangeline Lilly. Ta pati, kur Lost’e buvo pati seksualiausia ir gražiausia. Ir vėl be nuogo kūno.

Žodžiu, paskutinį kartą. Trečią seriją žiūrėsiu tik 3D ir tik pirmosiose eilėse. Būtinai !!!

Advertisements