Tags

, , , , , ,


Vienas iš labai rekomenduojamų krikščioniškuose formumuose filmų yra Šeši / Six: The Mark Unleashed (2004). Pažiūrėjau antrą kartą, nes pirmą kartą trukdė vaikai, o jame daug kalbama, tai nelabai supratau.

Imdb reitingas yra 3.1, o tai pasako, kad nekrikščionims jis nepatiks. Nors tokie filmai kaip ir turėtų padėti nekrikščionims atrasti kelią, bet aš tuo abejoju. Čia gal labiau skirtas krikščionims, kad nepamirštų kodėl kažkada padarė pasirinkimą.

Vaidina David A.R. White. Bei jo kolega Kevin Downes. Man visada linksmi filmai su David White 🙂

O taip pat Stephen Baldwin. Kažkur lyg girdėta pavardė.

Ir mano labai mėgiamas aktorius Jeffrey Dean Morgan:

Va, ta jo šypsenėlė. Jei būčiau moteris, tai tikrai būtų mano vyro idealas.

Situacija. Ateitis. Pasaulį valdo diktatorius. Visi yra absoliučiai kontroliuojami, visiems įsiūtos mikroschemos, pašalinta atmintis, protai kontroliuojami, visi meldžiasi pasaulio valdovui diktatoriui. Kontroliuojama viskas mintys, veiksmai. Tam panaudojama palydovinė sistema. Tai pasiekta per didelius genocidus, daugybė žmonių išžudyta. Tačiau dar likęs šioks toks pasipriešinimas. Automobilių vagis Deividas bei jo draugelis Kewinas (nepamenu kokias vardais vadinami filme). Tačiau policija tokius persiokioja gaudo ir arba jie sutinka, kad būtų įsiūta mikroschema arba nužudomi. Pasipriešinimo dalyvių vis mažėja. Davidą ir Kewiną irgi sugauna. Jie laikomi kalėjime iki kol bus įvykdyta mirties bausmė.

Rimtai iš kažkokio žaidimo šią mergužėlę paėmė. Iš pradžių juokiausi, o vėliau pagalvojau – bet tai mintis. Visi tie kompiuteriniai žaidimai daro mus tokiais zombiais.

Tuo pačiu metu sugaunamas ir buvęs policicinkas, o dabar kontrabandininkas Tomas (Jeffrey Dean Morgan). Po ilgų ir žiaurių kankinimų jis sutinka įsiskverbti į dar likusių krikščionių grupelę ir nužudyti jų vadą. Jis perkeliamas į kalėjimo kamerą pas Luką, bet Lukas nenori bėgti, jis atvertinėja kalinius į tikėjimą ir laukia mirties kaip susitikimo su Kristumi. Tuo metu Kewinas atsiverčia į krikščionybę, todėl Tomas pasiūlo kartu bėgti. Jie pabėga. Tomas sužino, kad yra superkompiuteris ir nutaria prasiskverbti iki jo ir taip sunaikinti visą šią kontrolę. Jam tai pavyksta, tačiau bandant nulaužti sistemą, jie pastebimi. Va, čia veiksmas pradeda vykti labai sparčiai ir aš net du kartus žiūrėjau, bet kažin ar supratau. Atvyksta pats diktatorius – antikristas. Staiga iš kažkur atsiranda krikšionių vadas, jie išgelbėjami. Krikščionių bendruomenėje pasilieka tik Kewinas, o Davidas su Tomu iškeliauja, bet iš kart suimami, kankinami. Tomas pasirenka absoliučią Meilę ir jam įvykdoma mirties bausmė, o Davidas pasirenka implantą, dėl ko vėliau gailisi.

Paskutinės dienos iki apokalipsės.

Beje, filmas apdovanotas Golden Trailer Awards – 2003 :).

Daug citatų iš biblijos, deja, nevisada suprasdavau nei jų minties, nei priklausomumo filmo veiksmui.

Ką pasirinksi tu?

Advertisements