Tags

,


Čia pas Katyte perskaičiau “Paimkite mane, nu paimkite mane kas nors“. Pagalvojau, o kur čia galima paimti. Ir sugalvojau susirašyti įdomiausias vietas seksui, t.y. kur jau teko pasimylėti. O dar susirašysiu, kur neteko ir verta pabandyti. Kiti tai vadina ekstremaliomis vietomis seksui. Na, ne aš ekstremaliai neužsiiminėju. Na, tarkim šokant parašiutu 🙂 Arba po vandeniu. Taip kad ne ekstremalios, o šiek tiek įdomesnės vietos, kur užsiiminėjau seksu. Na, gal keisčiausios vietos. Ai, koks skirtumas kaip pavadinti.

Įrašas egoistinis. Na, aišku, nori gauti, tai turi ir duoti. Taigi aš duodu visiems gerų idėjų, kur galima užsiimti seksu ir tikiuosi, kad komentaruose duosite ir man naujų idėjų 🙂

Taigi pradedu. Nuo paprasčiausių:

Lovoje. Miegamojo. Juokauju. Na, žinoma, kad taip. Įprasta vieta 🙂 Tinka įvairios pozos.

Biure (prie kompiuterio, prie lango, ant stalo). Na, čia kaip ir nieko ypatingo, duris užsirakinom ir viskas. Ne vieną kartą.

Kavinėje (už baro, virtuvėje). Čia įdomiau. Virtuvėje, kai kavinė atidaryta. Ir už baro, kai priešais stiklas, nors jau vakaras bet vis tiek.

Vonioje (srovė). Vonioje žmonai nelabai patinka, nes vanduo viską išplauna ir tada nelabai malonu. Jaunystėje ją pamalonindavau dušo srove, bet kažkodėl neprigijo šis būdas. Matyt, kiti malonesni.

Ryte vonioje valantis dantis – čia geras buvo, prabundu, į vonią, žmona dantis valosi, aš iš užpakalio bats. Visai neblogai gavosi. Dabar galvoju, o kodėl tik vieną kartą taip 🙂

Viešbučio burbuliatoriuje – čia kaip ir vonioje, bet burbuliatorius suteikia savų emocijų.

Duše (viešbučio) – kadangi šiaip dušo neturim, o viešbučiuose dažniausia dušai, ten ir užsiimam, nors vis dažniau duše tik preliudija, o jau baigti einam į lovą. Šiaip bet kokiam viešbutyje, kad ir kaip pavargę būtume, tiesiog privaloma pasimylėti.

Virtuvėje – kaip ir kiekviename kitame kambaryje 🙂

Ant grindų (vonioje su šildomois grindimis ar šiaip kur ant kilimėlio) – mylėjimasis ant grindų suteikia kitokių pojūčių nei lovoje.

Automobilyje. Miškelyje – yprasta, labai dažnai tai darom. Važiuojant tik įžanga, o vėliau sustojam. Nors vieną kartą pamaloninau, kai pats vairavau, o ant užpakalinės sėdinės miegojo vaikai. Hmz, kodėl tik vieną kartą, kelis kartus, ypač autostradoje tai lengva. Kad mane pamolinintų vairuojant, na, tikriausiai kad ne – nes padaryčiau avariją, nors nežinau.

Miškelyje – ant samanų. Nors žmona po to verkė, kad užpakalį spygliai subadė, bet labai jau norėjau 🙂 Bet daugiau nekartojam, nebent tam pasiimtume ką pasikloti.

Būsimų uošvių lovoje – beje ten buvo mūsų pirmas tikras seksas 🙂 Ji ant viršaus 🙂 Kaip dabar prisimenu. Kaip ten gera 🙂 Ne lovoje, o ten …

Draugės kambaryje, kai jos tėvai namie, o kambarys nerakinamas – čia tai ekstrimas. Bent man.

Draugės vonioje, kai jos tėvai namuose, o vonia net be kabliuko kokio. Man irgi ekstrimas, nors jos tėvai ir supratingi.

Jūroje – čia jau kai labai norisi. Nes sūrus vanduo žmonai ten viską išplauna.

Ežere – panašiai kaip jūroje. Dar baimė dėl nešvarumų. Sakykim, kad užsidėjom varnelę – išbandyta, ir viskas.

Pirtyje – vos nenumiriau. Širdis per silpna. Daugiau niekada. Nebent protas aptemps. Arba nebent sperma smegenis užspaus. Bet gal rasiu kitą vietą.

SPA centro persirengimo kabinoje – visai neseniai. Aplink tiek daug gražių kūnų. Aš tiesiog įsiaudrinęs.

SPA Jakudzi. Vakaras, žmonių, mažai, mes burbuliatoriuje tik dviese, vanduo burbuliuoja, nesimato ką ten darom, tai ir pamaloninau žmoną, panašu, kad patiko 🙂

Pliaže – tik pasikloti reikia nepamiršti, nes kitaip nežinau, ką daryti, jei smėlio moteriai ten pateks. Tarp kopų įlindom ir … Dar galima būtų kokį vakarą vėlų ir pačiame pliaže. Čia ateičiai.

Autobuse – tarpmiestiniame. Vakaras, žmonių nedaug.

Kino teatre – ypač jaunystėje. Kai žmonių nedau, atsisėdi kur nuošaliau.

Ant kalno medžiotojų namelyje – Slovėnijoje, lipom ilgai, pavargom juodai. Išsinuomavom kambarį, net ne kambarį, o gultą, o šalia daug tokių gultų, bet aš taip norėjau.

Palapinėje – šiokia tokia romantika.

Nusifilmuoti – čia kaip ir ne vieta, o būdas. Bet pojūčiai buvo nerealūs. Ypač susijaudino žmona (matyt moterims tai būdinga), o jei ji susijaudina, tai ir aš. 🙂

Miegančią. Gaila manęs taip niekada. Miegi, sapnuoji, prabundi, ogi akurat. Žmoną esu taip padaręs 🙂

Ant šieno – ui, gal tik vieną kartą. Bet taip romantiška. Dar reikės kada susiorganizuoti. Čia jėga mintis.

Per balių ant fotelio kamputyje, kai visi kiti šoka – beje, tai pirmas kartas kai pasimaloninom taip.

Po baliaus, kai draugai šalia miega – irgi tik jaunystėje, dabar nebepatogu būtų.

Vingio parke – ot, jaunas buvau. Prie medžio prispaudžiau ir …

Vingio parke prie upės – net kelis kartus. Visai patogi vieta. Nors 🙂

Gedimino pilyje – draugė dirbo valytoja. Tai naktį ateidavau. Tai ir pačioje pilyje, ir ant stogo. Tikriausiai pati egzotiškiausia vieta, kur man teko pasimylėti.

Dar ne:

Ant vibruojančios skalbyklės – nežinau, vis namie pažiūriu, bet vis neišbandom.

Ant namo stogo – čia tai jėga. Tik nežinau, kur galima užlipti.

Balkone – ee, dabar gyvenu kur nėra balkono, o ir šiaip kodėl balkone. Bet jei pasitaikys proga, tai kodėl ir ne.

Ant laiptų – kažkada preliudiją pradėjom, bet baigti į lovą nuėjom. Matyt, ne tą pozą pasirinkom.

Pievoje – ui, kaip man patiktų. Labai mėgstu pievas. Gaila vasara baigiasi, kai pradėjau šį sąrašą.

Hamake – įdomūs pojūčiai turėtų būti.

Ant kalno – ir kaip niekada būdamas ant kalno viršūnės nesugalvojau to padaryti. Must do.

Traukinyje – jei kur keliausime ilgoje kelionėje ir turėsim kokią kupę, kur šiek tiek atskirti nuo žmonių, tai be abejonės, kad užsiimsim.

Valtyje – gera mintis. Tik susioraganizuoti tai be vaikų reik.

Oloje – eina na, super. Tamsioje oloje. Ttik, kad Lietuvoje nelabai žinau olų. Gal kas žinote?

Ant supuoklių – įdomu, įdomu. Tik kur čia rasti nuošalesnias.

Ant automobilio kapoto. Du būdai: moteris guli nugara arba pilvu ant kapoto – abu viliojantys. Joma jo. Ir šio nesu išbandęs. Dėl uodų daugiausia. Kai tik nuvažiuojam į mišką, tai iškart spiečius uodų. Na, bet šis būdas pirmoje vietoje dabar.

Tikriausiai ne:

Tualete (klubo ar šiaip kokiam) – fu, nors ir yra švarių tualetų, bet man vis tiek ten dvelkia nešvara. Nebent koks labai švarus pasitaikys, o kitur niekaip.

Laiptinėje – irgi dvelkia nešvara, Jau tada geriau kur į miškelį paėjėti.

Lifte – tradicinė visų ekstremalių rekomendacijų vieta, bet tai nežinau, kai laikas taip spaudžia, na, aš dar pasitenkinčiau, bet moteris turėtų būti be galo įaudrinta, kad sugebėtų.

Parduotuvės persirengimo kabinoje – irgi dažnai rekomenduoja. Nežinau, kažkokia nesąmonė. Nejauku.

Kavinėje – čia turima galvoje, kai visi sėdi, o du mylimieji susiglaudžia ir pamalonina vienas kitą. Nežinau, bet jai kažkas matys, tai man nelabai patinka. Nebent kokioje specialioje kavinėje, kur galima užlysti, kur būtume nematomi.

Teatre – irgi daug žmonių visada.

Lėktuve – vėl tradicinė rekomenduojama vieta. Tualete nesąmonė. Ir vietos mažai ir nešvara dvelkia. O pamaloninti kai šalia keleiviai tai irgi nelabai.

Miesto transporte – tai kad žmonių arba pilna, arba didelė tikimybė, kad kažkas įlips. Pasiglamonėdavom jaunystėje, bet baigti visada išlipdavome.

Na, kaip ir surašiau ką prisiminiau. Tikriausiai daugybę vietų pamiršau. Prisiminsiu, papildysiu. Bet kaip ir sakiau, egoistiškai rašau, noriu sužinoti naujų vietų ir būdų. Senstu 🙂 Na, bent vieną jei kas parašys tai bus labai didelis AČIŪ.

Advertisements