Tags

, , , , ,


Nors ir sakiau, kad prisižiūrėjau filmų, bet per savaitgalį vis tiek kelis pažiūrėjau. Pora tokių šiaip sau ir pora visai neblogų. Tai nuo tų šiaip sau pradėsiu. Žvėries ženklas / Знак зверя / Tribulation (2000):

Dar viena apokalipsės versija. Iš tikrųjų šiame filme tai ir įdomiausia – šiuolaikinė apokalipsės versija. Šiaip ar taip tikrai niekas nežino kaip ta pasaulio pabaiga atrodys. O čia visai įdomiai. Liuciferis prisidengiąs Farnko Makaluzo vardu apgaudinėja žmones ir verčia “parduoti” savo sielą. Tipo uždeda šalmą su akiniais, na, tokį, kaip kompiuteriniuose žaidimuose, tada įlenda į tavo protą ir pateikia tokį pasiūlymą nuo kurio tau labai sunku atsisakyti.

Nežinau kas man šiame filme nepatiko, ai, ir koks skirtumas, kas nepatiko. Ko čia analizuoti. Sakau, pati idėja įdomi, tam tikros vietos įdomios, bet bendrai toks šiaip sau filmas. Nesužavėjo. Skirtas stipriems krikščionims 🙂 Na, kadangi aš toks ir esu :), tai ir žiūriu. Bet šiaip, sakau, idėja įdomi, ir tas Makaluzo kaip naujas – tikras pasaulio Mesijas ir ta dvasinė kova. Ir apgavystė to Makaluzo ir ištikimybė jo vergų. Idėja įdomi, tik žiūrisi nuobodokai. Jei esat striprūs krikščionys (kiek atsispaudimų padarote? :)) ), tai rekomenduoju. O jei ne, tai geriau pradžiai žiūrėkite labiau vežančius.

Advertisements