Tags

, , , ,


Man pradeda patikti filmai su David White. Ne, nu rimtai. Man jie tokie juokingi, linksmi, kad net gera žiūrėti. Taigi dar vienas filmas su David A. R. White The Moment After (1999).

Ne nu bet koks posteris kietas. Posterio ieškojau jau pažiūrėjęs filmą, tai kai radau tai nepatikėjau, kad čia to pačio filmo, bet po to pagalvojau, kad tikrai labai tinkamas šiam filmui posteris – toks humoristinis, kaip ir visas filmas. Nors mačiau po to ir labiau atitinkamų (atseit), bet savo pompastiškumu šis labiausiai tinka.

Nors ir rašiau, kad man labai juokingas šis filmas, bet čia ne komedija, čia fantastinis, sci-fi, su religiniais motyvais. Tiksliau religinis su fantastikos elementais.

Scenarijus maždaug toks. Vieną dieną dingo daug žmonių. Tiesiog per sekundę, čia buvo, čia nebėra. Ir David White pasirodo, kad yra FTB agentas, kuris turi aiškintis, kodėl tie žmonės dingo. Davidas čia dar jaunas 1999 metai, tai toks dar vaikiškas, vaidina rimtą FBI agentą 🙂 Jo porininkas irgi toks rimtuolis. Ir muzika ir spec. efektai, tokia vaidyba, tokios aistros.

Tyrimo metu pradeda aiškėti, kad tai išpranašautas antrasis Kristaus atėjimas (eee, jo kažkaip nebuvo), pasaulio pabaiga, apokalipsė, žmonių paėmimas į Dangų. Tačiau tuo Davidas negali patikėti. Vyriausybė vykdo pasaulinį sąmokslą, visiems įdiegia po oda sekimo čipus, visur armija, betvarkė.

Protestantų kunigas irgi įtikėjo į Kristų, tik per vėlai, todėl jo nepaėmė į Dangų. Tačiau yra dar tikinčiųjų (nelabai supratau iš kur, nes visus lyg ir paėmė į Dangų, nors kažkokie 144 000 liko, reiks gal Bibiliją paskaityti), jiems vadovauja buvęs žydų rabinas (na, taip kaip gi, negi žydą iš kart paims į dangų). Davidą, tiksliau Adamą, su porininku siunčia jo sugauti, apkaltinę, kad jis rengiasi ginkluotam sukilimui prieš pasaulinę vyriausybę. Jis jau laukia jų bet tam, kad pakalbėtų su FTB agentu Adamu (na, Davidu). Adamas atsiverčia ir padeda krikščionių lyderiui pabėgti, tačiau jį patį suima.

Tiesiog trileris. Sci-Fi. Fantastika. Spec. efektai, įgarsinimas, muzika ir visa kita. :)) Mintis aišku tikrai labai įdomi – o kaip iš tikrųjų atrodys apokalipsė? O gal tai tikrai vienas iš įmanomų variantų – tiesiog vienu metu, tą pačią sekundę, be jokių perspėjimų geriečius Dievas susirenka, o blogiečius palieka pragare. Na, tikrai gautusi pragaras, nes visus geriečius tai susirinktų, nebebūtų kam daryti gera. Liktų absoliutus blogis. Įdomi mintis.

Net keista, bet man visai linksmai susižiūrėjo. Gal dėl visų tų pastangų sudėtų, kad filmas ir siužetas būtų kuo efektingesni, įdomesni, vaidyba išraiškingesnė, garsas paryškinantis vaizdą.

Linksmai apie rimtus dalykus 🙂 Yra antra dalis, dabar ją žiūrėsiu 🙂

Advertisements