Tags

, , , , , ,


Kol susirasiu Gurginio rekomenduotą “Aš taip pat noriu” kol kas žiūriu kitus. Daugelyje forumų (religinių) rekomenduojamas filmas Joshua (2002).

Gražus, lengvas (t.y. be užslėptų minčių), pamokomas filmas. Ten, kad ypatingai sakyčiau, kad vau koks čia geras filmas, visiems rekomenduoju, tai kažin, bet jei kas norit geriau pažinti Dievą, tai tikrai labai gražiai parodoma. Ai, beje, aprašyme rašoma, kad tai apie antrąjį Kristaus atėjimą. Tai visiškai ne apie tai. Antrasis Kristaus atėjimas yra terminas, kuris nusako šio pasaulio pabaigą. O čia pavaizduota kaip būtų, jei Kristus ateitų šiais laikais. Parodoma, kad Dievui yra svarbiausia meilė. Net nesvarbu kokio tikėjimo katalikų, ar baptistų, ar visai netikintis – svarbiausia meilė žmogui. Dievas ne baudžiantis, o mylintis. Bendruomeniškumas, kuklumas, jokios arogancijos, atsidavimas, darbštumas, atleidimas.

Filme skamba graži muzikytė, kas irgi gerai nuteikia, lengvai dėl to žiūrisi. Aišku, tokiuose filmuose šiek tiek juokinga, kai nešioja didžiausius rastus, kai nuvažiuoja pas Popiežių ir tas apsiverkia, kaip žmonės akimirksniu atsiverčia. Nors, jei tai būtų Jėzus Kristus, tai taip ir būtų 🙂

O beje ir šiame filme atkreipiau dėmesį į vieną dalyką. Šiame filme, kaip ir Naująjame Testamente, tam kad pagydyti žmogų Kristus išnaudoja labai daug energijos. Įdomus dalykas. Dievas vienu žodžiu sukūrė visą visatą, dangų ir žemę, gyvūnus ir žmogų, o čia kad pagydyti vieną žmogelį jam reikia išnaudoti visą energiją. Įdomu, kaip teologai tai aiškina.

Advertisements