Tags

, , , , , , ,


Man filmai su David A.R. White ir taip kaip komedijos. Nežinau, bet man jie kažkokie juokingi. O šis Me Again (2012) dar ir oficialiai priskiriamas komedijų žanrui. Gal dar ir fantastikai. Aišku, visi David A. R. White filmai su religine potekste, tai neišimtis ir šis.

Pastorius Rich Chaplin (turtingas Čaplinas – jau čia komedija prasideda) yra nepatenkintas savo gyvenimu, pavydi kitiems ir svajoja apie kitokį gyvenimą. Dėl nepasitenkinimo esama padėtimi puola į depresiją, bira šeima. Jis meldžiasi, kad Dievas leistų jam būti kuo tik nori, kad tik ne tuo kas yra dabar. Ir Dievas jam leidžia. Savaitę pabūti kitų kailyje – mirštančio milijonieriaus, manekenės, laimingos močiūtės, žuvytės, dukros vaikino, net žmonos.

O. Šis filmas man kaip tik. Ypač po filmo The Notebook, po kurio puoliau į pavydą dėl tokios gražios meilės istorijos. Dauguma iš mūsų nepatenkinti gyvenimu, kažkam trūksta meilės, kažkam pinigų, kažkam garbės, valdžios ar dar kažko. Gražus pamokantis filmas, kad pirmiausia reikia stengtis džiaugtis ką turi. Ypač šeima, žmona, vaikais.  Ir šiame filme parodoma, kad meilė yra svarbiausia, tik šiame filme iš kitos pusės tai parodo. Bet juk taip – meilė yra svarbiausia.

Nors čia ir holivudinis filmas, bet toks kitoks. Be ypatingų spec. efektų, be didelių siužeto vingrybių. Na, reitingas 5,2 sako savo, taip kad holivudinis neholivudinis filmas.

Gyvenimas gražus, žiūrėkite savotišką komediją 🙂

Advertisements