Tags

, , , , ,


Filmai, filmai. Na, kada gi baigsis ta mano depresija. Nors gal ir visai neblogai. Tiek filmų per tokį trumpą laiką nesu niekada pažiūrėjęs. Kitas filmas Įsimintinas kelias / A Walk to Remember (2002). IMDb reitingas 7,2 – pakankamai aukštas.

Užsidedu žiūrėti ir nustembu: iš kur pas mane toks nesąmoningas filmas atsirado. Jaunimėlis renkasi vakare, kažko dar laukia, pasirodo, kad dar vieno jaunuolio. Pasirodo, kad jis nori pritapti prie jų, o tam reikia iš aukštai nušokti į kažkokios gamyklos tvenkinį. Fu, standartiškas filmas paaugliams. Bet tingiu išjungti. Du vaikinai užlipa, kad nušokti. Vienas – kietuolis – Landonas, kitas, kuris turi praeiti įšventinimo ceremoniją. Šoka, tačiau Landonas pasilieka. Tas kitas aišku, kad susižeidžia, ko ir galima tikėtis, Landonas puola gelbėti, bet tuoj atvažiuos policija, todėl tik ištraukia iš tvenkinio ir palieka. Policija vejasi. Fu, kažkoks paaugliams filmas. Reikia jungti lauk. Ops, kita scena, šviesu, diena, Landonas kalbasi su mama. Hmz, keista, kad rodo Landoną, o ne tą bičą ligoninėje (beje, tą bičą ligoninėje tik dar vienoje scenoje parodė ir viskas). Hmz, keistas posūkis. Dar kita scena – Landonas nuobodžiauja bažnyčioje. Čia pamato gražuolę choro dainininkę. Na, aišku, kad įsimylės. Ir vėl standartiškas filmas paaugliams apie meilę. Bet tiek to, apie meilę – pažiūrėsiu. Lyg ir pakankamai standartinė situacija, blogiukas įsimyli gerietę mergaitę. Geroji mergaitė keičia blogiuką į gerą. Gražu.

Jau du trečdaliai filmo pažiūrėti. Graži meilė, graži pamokoma istorija. Na, bet dar 30-40 minučių. Ką dar rodys? Geroji mergaitė pasirodo slepia paslaptį. Ir ją tenka atskleisti Landonui. Ui, vos man ašara nenubėgo. Filmas iš standartiškos meilės istorijos, iš standartinio romantinio filmo paaugliams virsta labai jausmingu filmu. Gyvenimas, meilė, prasmė, pasiaukojimas, priėmimas, draugystė, atleidimas. Oo, vat tau ir filmas paaugliams. Nors vaidyba ir vaikiška, bet jei į tai nekreipi dėmesio, tai pamatai labai jautrią istoriją.

Žiūrėti. Ypač paaugliams. Na, truputį pavariau čia ant paauglių, bet vis tiek ypač jiems šį filmą rekomenduoju. Jiems juk visas gyvenimas dar prieš akis.  O meilė yra pats svarbiausias dalykas gyvenime. Pats svarbiausias.

Advertisements