Tags

, , , , , , , ,


Aš ir vėl prie savo blog’o. Nervus nuraminti. Streso padarinius nuimti. Vieni per pietus pailsi, o aš per pietus prisistresuoju. Gal tiksliau prisibūnu streso persunktoje atmosferoje. Ir kiek bebandytum atsiriboti, bet tai vis tiek išsunkia energiją.

Ok. Grįžtam prie dienoraščio ir bandom žiūrėti ko nors teigiamo. Rašyti. Bet čia ir žiūrėti tinka, nes kaip tik apie filmą pažiūrėtą penktadienį (ar tai ketvirtadienį. Ai, koks skirtumas kelintadienį. Žodžiu.

The Apocalypse. Šiaip daug pavadinimų. Ai, dar va Wiki nuoroda. Ir daug filmų yra su panašiu ar net tokiu pačiu pavadinimu. Bet aš žiūrėjau šitą:

Va, kaip ir sakau. Čia tą patį filmą vadina tai The Apocalypse, tai Apocalypsis Revelation. Aš išverčiau į Apokalipsė Apreiškimas. Man taip teisingiausia pasirodė. Nes esmė tai Jono apreiškimas apie apokalipsę.

Taigi filmo veiksmas vyksta paskutiniais apaštalo Jono gyvenimo metais. Jis priverstas slėptis tarp kalinių kasyklose. Apsimesti kitu asmeniu. Beje, kiek žinau, tai Jonas vienintelis iš apaštalų, kuris mirė savo mirtimi, o visi kiti buvo nukankinti. Filmas apie Jono vizijas. Jam buvo apreikšta apokalipsė, pasaulio pabaiga.

Aš vis dar tingiu dau rašyti, tai vėl pridedu daug paveiksliukų.

Šitoje ir va kitoje mes matome už žirgo lėktuvus.

Fašizmas.

Svarstyklės – teisingumo, teismų simbolis.

Su tais arkliais, tai visai galingai viskas atrodo.

Gal geriau sakyti su žirgais 🙂

Ir bus baisu 🙂

Ir tame baisume, kalasi vieniša gėlytė 🙂

Pražydo. Pabaigoje viskas bus gerai.

Vittoria Belvedere. Joma jo, kokia graži aktorė.

Žiūrėčiau į ją ir žiūrėčiau.

Na, ok, ok, merginom įdėsiu ir vyriškio nuotrauką 🙂 Už spygliuotos vielos 🙂 Taip jums ir reikia,

Šioje nuotraukoje Vittoria Belvedere tokia panaši į mano pirmąją meilę. Kaip du vandens lašai. Nerealus panašumas. Ech, geri laikai buvo 🙂 Dieve kokia graži.

Ir Dievas sukūrė moterį. Ačiū Tau 🙂 Už tokį grožį.

Jonas dalinasi paskutiniu kąsniu.

Jonas Danguje. Vizijoje.

Septyni užraktai.

O čia Rojus.

Angelai.

Vėl žirgas. Degantis. Neišlaikiau nuotraukose siužeto eiliškumo.

Vėl angelai. Jono vizijoje.

Vėl pasidariau animuotą gif’ą. Visai galingai gavosi. Su lėktuvais.

Žodžiu, nors spec. efektai tokie pusiau vaikiški (na, palyginus su šiais laikais įprastais), bet gal tik vienoje vietoje pasirodė per daug vaikiški (kaip Jonas skrenda). Net kur Jonas Danguje minties galia juda, net ten visai neblogai padaryta. Taigi nors ir neypatingai šiuolaikiški spec. efektai, bet sakyčiau visai neblogai. Toks įspūdis, kad su mažu biudžetu išspaudė viską ką galėjo. Nežinau koks buvo biudžetas, bet man visai patiko. Gal tikėjausi blogiau. Kad tie efektai bus visi senamadiški, bet visai neblogai išsisuko.

Ai, beje, tų apreiškimų bent jau iš filmo esmės nesupratau. Reiks skaityti evengeliją. Tai man ir gavosi, kad pažintinis filmas apie Jono gyvenimą, jo istoriją, apreiškimų istoriją, efektingi apreiškimai, istorinės detalės įdomios, bet pačių apreiškimų esmės nesupratau. Ai, pasirodo, kad Cezaris save buvo apsiskelbęs dievu ir visi turėjo pripažinti, kad jis yra dievas (gražiai subtitruose dievas iš mažos raidės rašo šiuo atveju), o krikščionis turėjo visus išžudyti. Tačiau Neronas jį patį nužudė ir prasidėjo krikščionybės era.

Žodžiu, visai netikėtai neblogas filmas. Nebuvau apie jį girdėjęs. Yotubėje netyčia pamačiau:

https://www.youtube.com/watch?v=xUTC9WksZIA

Tai va, jei kas norės galės ten online ir pažiūrėti.

Gero žiūrėjimo.