Tags

, , , , , , , , , , ,


Dar vienas nerealus serialas Кухня. Be kitų gerų aktorių šiame seriale, restorano savininką Dmitrijų Nagijevą 🙂 vaidina Dmitrij Nagijev. Kol kas tik pirmas sezonas. Bet nerealus. Va, treileris geras:

https://www.youtube.com/watch?v=cN-iJWTV6y4

🙂

Laukiu naujo sezono. Kiek skaičiau tai brangiausias Rusijoje serialas. Visi patiekalai seriale gaminami profesionalių virėjų, serialo oficialiame puslapyje galima rasti tų patiekalų receptus.

http://www.serialkuhnya.tv – Fun clubas.

Veiksmas vyksta geriausiame Maskvos restorane Claude Monet. Gražus pavadinimas.

Pasatrauoju metu matyt labai tingiu rašyti. Tai va pridėjau daug fotkių. Kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartą išgirsti (perskaityti).

Na, idiotai…

Savininkas :)) Dmitrij Nagijev.

Kas čia šefas?

Virtuvės šefas, jei yra reikalas, tai išsikvies specialistus, kad su melo detektoriumi išsiaiškintų, kas iš jo komandos ėjo į darbo pokalbį pas konkurentus.

Meilė 🙂

O man tai patinka, kai prideda tokių efektų 🙂

Aš mėgstu judint, judint. Judint :)))

Idiotai. T.y. šefo komanda 🙂

Žąsis 🙂

Nagijevas pyksta. Nėra pelno.

Palaikyk mano mylimosios šuniuką. Aš dabar imsiuos vadovauti restoranui.

Nelagalas prancūzas 🙂 Toks tipiškas 🙂

Kas laimės?

Aš mėgstu judint, judint. Judint. Pati erotiškiausia pirmo sezono scena. Antras mano bandymas daryti animuotą gif’ą. Dar labiau pridegęs blynas. Dar didesnis gavosi – 7 Mb. Na, bet kad tas užpakaliukas toks 🙂 Ir taip jau iškarpiau kas įmanoma. Ir kokybę nurėžiau. Pilna scena ir geros kokybės: http://vk.com/club42909080?z=video-42909080_164980982%2Fvideos-42909080.

Oi, laukiam, laukiam, antro sezono mes laukiam. Ai, dažnai klausia kur rasti Internete pažiūrėti. Online žiūrėti lyg youtubėje mačiau.