Serialas: Кухня / Kitchen / Virtuvė


Dar vienas nerealus serialas Кухня. Be kitų gerų aktorių šiame seriale, restorano savininką Dmitrijų Nagijevą 🙂 vaidina Dmitrij Nagijev. Kol kas tik pirmas sezonas. Bet nerealus. Va, treileris geras:

https://www.youtube.com/watch?v=cN-iJWTV6y4

🙂

Laukiu naujo sezono. Kiek skaičiau tai brangiausias Rusijoje serialas. Visi patiekalai seriale gaminami profesionalių virėjų, serialo oficialiame puslapyje galima rasti tų patiekalų receptus.

http://www.serialkuhnya.tv – Fun clubas.

Veiksmas vyksta geriausiame Maskvos restorane Claude Monet. Gražus pavadinimas.

Pasatrauoju metu matyt labai tingiu rašyti. Tai va pridėjau daug fotkių. Kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartą išgirsti (perskaityti).

Na, idiotai…

Savininkas :)) Dmitrij Nagijev.

Kas čia šefas?

Virtuvės šefas, jei yra reikalas, tai išsikvies specialistus, kad su melo detektoriumi išsiaiškintų, kas iš jo komandos ėjo į darbo pokalbį pas konkurentus.

Meilė 🙂

O man tai patinka, kai prideda tokių efektų 🙂

Aš mėgstu judint, judint. Judint :)))

Idiotai. T.y. šefo komanda 🙂

Žąsis 🙂

Nagijevas pyksta. Nėra pelno.

Palaikyk mano mylimosios šuniuką. Aš dabar imsiuos vadovauti restoranui.

Nelagalas prancūzas 🙂 Toks tipiškas 🙂

Kas laimės?

Aš mėgstu judint, judint. Judint. Pati erotiškiausia pirmo sezono scena. Antras mano bandymas daryti animuotą gif’ą. Dar labiau pridegęs blynas. Dar didesnis gavosi – 7 Mb. Na, bet kad tas užpakaliukas toks 🙂 Ir taip jau iškarpiau kas įmanoma. Ir kokybę nurėžiau. Pilna scena ir geros kokybės: http://vk.com/club42909080?z=video-42909080_164980982%2Fvideos-42909080.

Oi, laukiam, laukiam, antro sezono mes laukiam. Ai, dažnai klausia kur rasti Internete pažiūrėti. Online žiūrėti lyg youtubėje mačiau.

6 comments

  1. Sveiki, gal yra kokia svetainė kur yra rodomas šis serialas su lietuviškais ar angliškais titrais? Labai pravartu mokantis rusų kalbą

    Like

  2. Lukai, nežinau, šiaip yutubėje rusų kalba yra, gal ir kokie subtitrai yra. Gal kokioje linkomanijoje (jei neuždarė dar, kažką rašė, kad nori uždaryti) yra mūsų transliuotojų nuripinta. Bet šiaip įtariu, kad gal net anglų subtitrus lengviau rasti būtų, nes Lietuvoje daug dar kas moka rusiškai, o kas nemoka, jaunimas, tai ir nebenori išmokti 🙂 Žodžiu, niekuo nepadėjau 🙂 O serialas jėga, neseniai per TV vieną seriją žiūrėjau, nors ir peržiūrėjęs visas serijas, bet žiūrėjau pakartotinai ir buvo faina. Tikrai geras, topinis serialas. Na, ok, gal paskutinis sezonas ir ne toks topinis kaip pirmieji, bet ir tas vis tiek geras.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s