Tags

, , ,


Ui, pamiršau pasidalinti nuostabiu komedijiniu serialu Svotai / Сваты (Svaty). Net 6 sezonai. Galima youtubėj ir kitur rasti pažiūrėti. Net nėra ką rašyti. Nerealus. Super. Tiesiog puikus. Juokingas iki žemės graibymo. Kokių tik neprigalvosi teigiamų epitetų, tai visi tinka. Kadangi nėra ką rašyti, išskyrus pagyrimus, tai prisidėsiu nuotraukų, kad linksmiau būtų.

Ai, Новогодние сваты (2010) – šitos dalies dar nepažiūrėjau. Reiks susirasti ir pažiūrėti. Juolab, kad visas Svotų serijas galima rasti Internete pažiūrėti online.

O čia sugalvojau, kad reikia išbandyti kaip pačiam pasidaryti animuotą gif’ą. Pasirodo labai lengva, jei naudoji GIMP. KMPlayer tam, kad iš video ištraukti framus, o GIMP, kad animuotą GIF’ą iš jų padarytų. Pirmas buvo 13 Mb, na, tas man labaiu patiko, bet 13 Mb 🙂 O šitas 5 Mb, na irgi nemažai. Bet laikykim, kad kaip pirmas blynas, tai truputį prisvilęs.

Žodžiu. Nerealus absoliučiai serialas. 10 balų iš 10. Jei galima būtų duoti daugiau, tai daugiau. Tie Svotai, na kažkas nerealaus 🙂 Super 🙂

Advertisements