Tags

, , , , , , , , , , , ,


Įspėjimas. N-18. Įrašo pabaigoje yra keletas šiek tiek erotiškų nuotraukų, taip, kad vaikučiai, kas neturite 18 metų, patys žinote ką daryti – neskaityti iki galo 🙂

Na, aš esu fantastikos mėgėjas. Ir nors šiame filme fantastikos elementai panaudoti tik pridengti filmo idėjai bei sukelti įdomumą, bet man vis tiek patinka. Taigi filmas Laiko kilpa / Looper (2012).

Vaidina Bruce Willis, kas man patinka. Nors jau senukas 🙂 Bet vis tiek išlieka savo stiliumi. Man ta jo šypsenėlė patinka. Na, aišku šaudo gaudo, kaip jam ir priklauso.

Ai, trumpai scenarijų – idėją: Ateitis. Išrastos kelionės laiku, tačiau jos uždraustos. Tačiau galingos nusikaltėlių grupuotės keliones laiku naudoja tam, kad atsikratyti nepageidaujamais asmenimis. Juos siunčia į praeitį, kur samdomi žudikai juos nušauna, taip švariai žmogus dingsta iš istorijos. Pagrindinis herojus Joe yra samdomas žudikas. Jis kraunasi turtus, gyvena lengvą gyvenimą, kol už pinigus neparduoda savo draugo ir kol jam neatsiunčia į praeitį nužudyti savęs pačio. Pats fantastikos elementas pakankamai painus, t.y. kadangi laiku keliaujama įvairiai, keičiama praeitis, tam kad keistusi ateitis ir t.t. Pats Bruce Willis sako, kad nelabai supranta, kas ir kaip, bet taip yra. Bet filmo idėja gal ir kilnesnė. Istorija – kaip blogiukas virsta geru. Pasiaukojimas. Vyras aukojasi dėl žmonos. Mama dėl vaiko. Na, nepasakosiu viso scenarijaus ir idėjos. Tik sakau, kad po veiksmo filmu slypi ir gilesnės mintys – žmoniškumo. Gal ir visai neblogai. Na, įdedu keletą nuotraukų, kurias radau Internete. Ir kurios man pasirodė įdomesnės.

Oo, kas čia? Blogis?

Visai įdomi mintis. Pranešimą siųsti į ateitį.

Visai graži scena. Mutantai. Prieš tai patiko scena, bet neradau, ai, tiek to.

Va, dar kelios sekundės iki šio kadro (sumaišiau eiliškumą). Prasideda erotika 🙂

Viskas vaikučiai. Toliau N-18.

O ką. Visai erotiškai padaryta. Sakyčiau neperlenkta lazda. O kadangi užtikau Internete nuotraukas, tai ir susidėjau. Juk toks gražus užpakaliukas 🙂 Idealus 🙂 Nors ši aktorė (Piper Perabo) ir ne prie pagrindinių vaidmenų šiame filme.

Ai, ir nesijuokit iš manęs dėl mano krizės 🙂 Beje, visai graži scena. Matyt pirmoji, kai blogiuką patraukia link gėrio. Nors gal pirmoji tada, kai draugą bando išgelbėti. Bet šita gilesnė.

Ar rekomenduočiau žiūrėti? Galima žiūrėti. Nors, kad ten kažkas ypatingo, tai nelabai. Tikriausiai pasimirš po kokio pusmečio. Bet, kad blogas koks būtų tai irgi ne. Na, toks – vidutinis.

Gero žiūrėjimo 🙂

Advertisements